Herec Ivan Vyskočil prodělal koronavirus. Popsal průběh nemoci. Začalo to tím, že jsem hůř dýchal, prozradil

Herec Ivan Vyskočil
Herec Ivan Vyskočil
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2020

V řadě známých osobností, které prodělaly koronavirus, je i herec Ivan Vyskočil (74). Prozradil, jak zvládl překonat nákazu a popsal celkové pocity. Podle něj nejde o chřipečku. Nakazila se od něj i jeho partnerka Romana (32), která přišla o čich. "Začalo to tím, že jsem hůře dýchal," prozradil pro ŽivotvČesku.cz herec.

Ivan Vyskočil říká, že vyhnout se tomu zkrátka nedá. Je podle něj důležité dodržovat opatření a doporučení, které vláda vydala.

"Je důležité dodržovat nařízení. Naštěstí jsem měl lehký průběh. Partnerka to chytla ode mě, takže jsme to vyleželi. Pomohli nám na to peraleny. A už máme po karanténě, takže už chodím ven. Pocitově to bylo tak, že to vypadá, že to nic není, ale přitom to nestojí za nic. Ale to říkám u toho lehkého průběhu. Jsou lidé, kteří mají těžší průběh a těm rozhodně do smíchu nebude," nastínil pro ŽivotvČesku.cz herec, že nejprve myslel, že pojede do nemocnice. Naštěstí se tak nestalo.

"Začalo to tím, že jsem začal hůř dýchat. A to jsem myslel, že si zavolám záchranku. Naštěstí jsem ale nemusel. Teploty jsem měl mírně zvýšené, bolí u toho hlava a partnerka přišla i o čich," dodal pro ŽivotvČesku.cz Ivan Vyskočil, kterého lidé znají ze snímku jako Smrt krásných srnců nebo ze seriálu Chlapci a chlapi.

Vyskočil tak prodloužil seznam známých tváří, které se koronavirem nakazily. Mezi nimi byla i Vyskočilova bývalá manželka Ivana Andrlová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.