Herec Jakub Štáfek se stal pyšným otcem. Rozkošná dcera dostala jméno znamenající »mírumilovná«

Jakub Štáfek by se měl v dubnu stát otcem
Jakub Štáfek by se měl v dubnu stát otcem
Foto: nextfoto.cz

Herec Jakub Štáfek (30), známý mimo jiné jako kapitán Lukáš Panenka z kriminálního seriálu, s krásnou snoubenkou a vizážistkou Dominikou Doležalovou (28) se stali rodiči. Jejich vytoužená dcera dostala jméno Olívie. "Olívie Štáfková, vítej," uvedl pyšný otec ke snímku v takzvaném příběhu na Instagramu. "Děkuji za gratulaci, je to velmi intimní, reakci nyní dávat nechci," uvedl oblíbený herec pro ŽivotvČesku.cz pár hodin po šťastné události.

"Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," přiznal Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz to, čím na něj před časem zapůsobila krásná Dominika, která se stala pyšnou maminkou.

Ráno po šťastné události byl Jakub Štáfek ještě plný emocí a o intimní chvíle se dělit nechtěl. "Děkuji za gratulaci, je to velmi intimní, reakci nyní dávat nechci," uvedl oblíbený herec pro ŽivotvČesku.cz.

Na konci loňského roku společně s partnerkou strávili exotickou dovolenou v Tanzanii, kde došlo i na žádost o ruku a dvojice se zasnoubila. Oba se na budoucí role rodičů moc těšili. "Jsme zdraví a máme se rádi," uvedl herec pro ŽivotvČesku.cz před pár dny.

Význam jména Olívie:

Ženské křestní jméno Olívie má zřejmě latinský původ. Jméno se odvozuje od latinského slova »oliva«, které je označením plodu olivovníku. Jméno se tak překládá jako «pěstitel, resp. přenesený význam jména je »mírumilovná, plodná nebo božská«.

Herečka Kate Winsletová (45) přivedla na svět tři děti. Nejstarší Mia Threapleton letos os...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.