Herec Jakub Štáfek se stane otcem. Oznámil, že se snoubenkou čekají holčičku

Jakub Štáfek a jeho krásná snoubenka Dominika.
Jakub Štáfek a jeho krásná snoubenka Dominika.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 12. 2020

Řadí se k lidem, kteří by svůj talent mohli rozdávat druhým na potkání a ještě by mu hodně zbylo… Jakubovi Štáfkovi (30) se daří nejen v herecké branži, ale i v osobním životě. Teď oznámil, že s partnerkou Dominikou Doležalovou (28) očekávají prvního společného potomka, uvedl to na sociální síti.

Partnerka herce Dominika Doležalová je ženou, se kterou Jakub už více než rok tvoří pár. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, čím mu krásná zrzka lidově řečeno zamotala hlavu. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě zkrátka dostala," řekl pro ŽivotvČesku.cz nedávno populární herec, který nikdy o ženy neměl nouzi. Teď se mu ale změnil život.

"Čekáme holčičku," napsal Štáfek ke snímku s partnerkou, na kterém se jí zakulacuje bříško a uveřejnil ho na Instagramu do takzvaného příběhu. Dvojice je aktuálně na dovolené v Africe. Herec patrně i tam požádal pohlednou Dominiku o ruku, když v dalším příběhu uvedl, že: »Řekla ano«.

Lavi bude tátou, s přítelkyní čekají holčičku. Navíc z přítelkyně se stala snoubenka

Zveřejnil(a) Fotbal a vše kolem něj dne Pátek 25. prosince 2020

Jakub si našel partnerku, která ve filmovém světe není žádnou neznámou. Jako maskérka se podílela na kriminálce Specialisté a i na jiných projektech. Je tak jasné, že tahle sympatická dvojice si doma má rozhodně o čem povídat. Navíc teď je spojuje nejen to, že jsou zasnoubení, ale očekávají prvního společného potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.