Herec Jakub Štáfek se tajně oženil. Řekl, čím ho jeho krásná manželka dostala

Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Jakub Štáfek se snoubenkou Dominikou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2022

Jakubovi Štáfkovi (32), představiteli fotbalisty Julia »Laviho« Lavického ze seriálu Vyšehrad, se před více než rokem obrátil život naruby. Jeho krásná partnerka, vizážistka Dominika Doležalová, kterou herec před víkendem tajně pojal za manželku, mu totiž přivedla na svět dceru Olívii. I když si herec své soukromí pečlivě střeží, pro ŽivotvČesku.cz před tím, než vstoupil do stavu manželského a stala se z nich oficiálně rodina, prozradil, jak si rodičovství užívá.

"Co vám mám říkat. Samozřejmě si to užívám, je to paráda. Budu mít v létě relativně volno, takže se chci věnovat hlavně rodině," popsal pro ŽivotvČesku.cz, což splnil.

O svatbě Jakuba Štáfka, a v současnosti jeho manželky Dominiky, informoval na Instagramu moderátor Václav Matějovský. "Když se vám žení kamarád, je to jedna věc, ale když se vám žení brácha, to je věc druhá," uvedl a zveřejnil do takzvaného příběhu i video, ve kterém si herec odnáší svou nevěstu v náruči.

Že by svatbu chtěl mít herec v létě, již dříve naznačil. "Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo," svěřil se Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz před pár týdny.

Na konci roku 2020 se svou současnou manželkou herec strávil exotickou dovolenou v Tanzanii, kde došlo i na žádost o ruku a dvojice se zasnoubila. "Moje partnerka je holka do nepohody, tím mě vlastně dostala," přiznal tehdy Jakub Štáfek pro ŽivotvČesku.cz to, čím na něj před časem zapůsobila krásná Dominika. V loňském dubnu se jim narodila dcera - dostala jméno Olívie.

Význam jména Olívie:

Ženské křestní jméno Olívie má zřejmě latinský původ. Jméno se odvozuje od latinského slova »oliva«, které je označením plodu olivovníku. Jméno se tak překládá jako «pěstitel, resp. přenesený význam jména je »mírumilovná, plodná nebo božská«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.