Herec Martin Hofmann se vrátil do Severky, kde se točil seriál Most!. Nedostal za to ani korunu, prozradil Zdeněk Godla

Zdeněk Godla a Martin Hofmann
Zdeněk Godla a Martin Hofmann
Foto: Se svolením Zdeňka Godly
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2022

Letos v lednu to byly čtyři roky, kdy se v Česku strhlo seriálové šílenství. Postaral se o to fenomén s názvem Most!, který proslavil do té doby i méně známé herce. Jednu z hlavních postav ztvárnil Zdeněk Godla (47), který se po boku fenomenálního herce Martina Hofmanna (44) vrátil do proslulé hospody Severka. "Natočili jsme internetový seriál Socki na ruby, kde si Martin v jednom díle zahrál. Je to borec, protože se vzdal nároku na honorář," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Godla.

Seriál, který se po technické stránce dokončuje, vymyslel Zdeněk Godla se svými kamarády. "Napadlo nás to, když jsem byl za kamarády v pánském holičství. Je to komedie, něco jako byl seriál Most!. Děláme to proto, aby se lidé zasmáli," uvedl pro ŽivotvČesku.cz herec s tím, že seriál bude mít deset dílů.

"První by měl vyjít kolem 15. srpna na známém internetovém videoportálu a také se objeví na sociálních sítích. Diváci v něm uvidí řadu známých tváří. Myslím, že se seriál jako celek povedl a bude se to lidem líbit. Dokonce jsme natáčeli první díl v Severce, kterou diváci dobře znají ze seriálu Most!," popsal pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, který se k herectví dostal náhodou při veřejně prospěšných pracích v Chomutově. V tu dobu probíhal casting do filmu Cesta ven (2014). Přihlásil se a dostal roli. Zaujal tak režiséra Petra Václava, který jej následně obsadil i do dalších filmů.

V současnosti se Zdeněk Godla chce posouvat dál, proto zkusil »dát život« seriálu, který může zaujmout diváka svou dějovou linkou.

"Seriál vypráví příběh, jak se člověk hravě může dostat do nepříjemných problémů. Naznačím, že první díl je o tom, jak se já a další herci vracíme z výkonu trestu domů. Seriál je inspirovaný skutečností, kterou jsem zažil já i ostatní herci," dodal pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, který je v současnosti tři roky hvězdou seriálu nejsledovanější tuzemské komerční stanice s názvem Ordinace v růžové zahradě 2.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.