Herec Patrick Duffy i v 73 letech vypadá dobře. Hvězdě seriálu Krok za krokem dodává chuť do života romance

Patrick Duffy
Patrick Duffy
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2022

Proslavil se jako Frank Lambert v seriálu Krok za krokem a také jako Bobby Ewing v seriálu Dallas. Herec Patrick Duffy (73) byl v 80. a 90. letech považován za velmi atraktivního muže. Dnes už je pochopitelně ve věku, kdy po něm ženy nebaží, stal se z něj ale elegantní důchodce. Pro deník Daily Mail promluvil o svém osobním životě.

Seriály Krok za krokem a Dallas se nesmazatelně zapsaly do paměti českých diváků, kteří televizi sledovali v 90. letech a na počátku nového tisíciletí. V obou jedny z hlavních postav ztvárnil herec Patrick Duffy, který platil za jednoho z nejatraktivnějších mužů na obrazovkách. Byl statný, měl vlasů plnou hlavu a ženám se líbil.

V osobním životě nebyl herec žádným sukničkářem a dlouhodobě byl spokojený po boku Carlyn Rosserové, která však v roce 2017 ve věku 77 let podlehla zákeřné rakovině. Po její smrti Duffy výrazně sešel a zdálo se, že chuť do života už mu nic nevrátí. Nakonec se k němu ale přece jen štěstí otočilo čelem a znovu našel lásku. Zamiloval se do herečky Lindy Purlové (66).

"Seznámili jsme se přes společného kamaráda a začali jsme si psát. Později jsme si začali volat a nakonec jsme spolu na videohovorech trávili každý večer i tři hodiny. Popsal bych to jako covidovou romanci, první čtyři měsíce jsme spolu neseděli v jedné místnosti, přesto jsme spolu každý den mluvili hodiny," cituje Patricka Duffyho britský deník Daily Mail.

Jakmile se dal Patrick Duffy dohromady se sympatickou blondýnkou, která je známá například ze sitcomu Kancl, začal znovu rozkvétat a i přes vysoký věk nyní vypadá dobře. Zdá se, že nová láska mu přinesla i novou energii, čímž dokazuje, že i sedmdesátníci se mohou zamilovat tak silně, jako se zamilovávají středoškoláci.

"Při posledním hovoru před naším setkáním jsem jí řekl, že ji miluji. Pak jsem sedl do auta a jel jsem 23 hodin, dokud jsem nedorazil k jejím dveřím. Od té doby jsme se neodloučili. Nehledal jsem lásku, nemyslel jsem si, že ji potřebuji, ale pak mi osud ukázal opak," dodal Patrick Duffy, pro kterého je nyní stárnutí opět o něco příjemnější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.