Herec Petr Čtvrtníček je doma z nemocnice. Koronavir mu způsobil vážné dechové problémy

Petr Čtvrtníček patří k oblíbeným hercům.
Petr Čtvrtníček patří k oblíbeným hercům.
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2020

Oblíbený herec Petr Čtvrtníček (56) se konečně vrátil domů z nemocnice po tom, co prodělal vážný průběh nákazy covid-19, která u něj byla potvrzena. Naštěstí se mu podařilo nelehký zdravotní stav zvládnout, i když to zprvu vůbec nevypadalo dobře.

Herec a »tvář« českého humoru Petr Čtvrtníček zažil těžké chvíle kvůli onemocnění covid-19, když u něj testování prokázalo pozitivní výsledek. Několik dní se necítil příliš dobře a měl bolesti kloubů a celého těla. Nakonec musel být hospitalizován na jednotce intenzivní péče v pražském Motole především z důvodu vážných dechových potíží, které se u něj zhoršovaly.

"Na dálku mu přeji, aby se nejen co nejrychleji uzdravil, ale i lehký průběh," vzkázal mu pro ŽivotvČesku jeho blízký kamarád a herecký kolega Milan Šteindler po náhlé hospitalizaci Čtvrtníčka.

Stav herce zpočátku vůbec nevypadal dobře a všichni doufali, že se z toho brzo dostane. Čtvrtníčkův humor patří totiž mezi legendární a je skvělým hercem filmových rolí, ale svůj um předvádí také v divadelních inscenacích například v Hamletovi po boku pohledné herečky Jany Plodkové (39) na jevišti Divadla Na zábradlí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.