Herec s nálepkou vraha ukázal krásnou přítelkyni. Filip Kaňkovský vedle půvabné Daniely září štěstím

Filip Kaňkovský s přítelkyní
Filip Kaňkovský s přítelkyní
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2020

Když mu nevyšel vztah s herečkou Kristýnou Leichtovou (34) byl Filip Kaňkovský (35) delší dobu bez partnerky. Ale poté poznal kolegyni - herečku Danielu Šiškovou (29). S ní tvoří partnerkou dvojici a teď se ukázali ve společnosti, kde jim to velmi slušelo.

Mnozí si pamatují některé role, ve který se Kaňkovský objevil. Jednou z těch výraznějších, kde si zahrál vraha, je snímek Příběh kmotra.

Kaňkovský s partnerkou si vyrazili na premiéru muzikálu Cikáni jdou do nebe do pražského Divadla Bez zábradlí. A stejně jako skladatel Jaroslav Uhlíř, který si po delší době s manželkou do společnosti vyrazil, se i herec záporných rolí nenudil.

"Bylo to velmi vydařené, líbilo se nám to," řekl pro ŽivotvČesku.cz Filip Kaňkovský, který ochotné zapózoval fotografovi s krásnou partnerkou Danielou.

Podobně ohodnotil premiéru i Jaroslav Uhlíř. Premiéru hodnotím jako vynikající, podle mě to je obrovské dílo, je to nádherné. A jsem rád, že to udělali a je to skutečně senzační dílo," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný skladatel směrem k muzikálu.

Filip Kaňkovský trpí zvláštní vadou očí, která jak sám dříve uvedl, se nazývá epikantus – kožní řasa. Jde o u Evropanů o velmi vzácný jev.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.