Reklama:

Herec Václav Knop už netají vztah s o 30 let mladší partnerkou. Dělá mu nově asistentku

Václav Knop a jeho mladší partnerka
Václav Knop a jeho mladší partnerka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2023

Herec a režisér Václav Knop (73) zaskočil v roce 2021 veřejnost svým zcela upřímným prohlášením, že má ve svém životě novou partnerku. Podle jeho slov jde o ženu značně mladší a jeho manželka Leona, kterou si bral v roce 2009, s tím nemá problém. Společně se objevili loni na Českém plese. Pro ŽivotvČesku.cz tehdy o svém doprovodu pomlčel, teď se poprvé ke svému vztahu vyjádřil.

Reklama:

"Prosím pěkně, budu komentovat jen ples. Díky manželům Duškovým byl na vysoké úrovni a bylo mi potěšením, že jsem se ho mohl účastnit," řekl v loňském roce pro ŽivotvČesku.cz v úvodu muž, kterého si diváci oblíbili příkladem v seriálu Slunečná, jak si Český ples v Obecním domě užil.

Reklama:

Jeho přítelkyně je o 30 let mladší než on sám a udržují spolu poměr déle než dva roky. Jeho první manželkou byla herečka Kateřina Frýblová (73), s níž má Václav Knop dvě dospělé děti - syna Kryštofa a dceru Hedviku. V roce 2009 se oženil se svou současnou ženou Leonou. Podle posledních vyjádření rozvod ani jeden z nich neplánuje.

Momentálně režíruje v Divadle Lucie Bílé hudební komedii Slaměný klobouk, kde dal práci i své mladší partnerce. "Ona mi tady v divadle dělá takovou asistentku. Tak co by seděla doma, že jo? Tak vaří kafe, nosí mi papíry a pomáhá mi," uvedl pro deník Blesk.cz Knop s tím, že dobré vztahy má i s její devítiletou dcerou Nelly. "Rozumíme si v pohodě. Nelly je velmi něžná, neobtěžující," dodal.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: