Herečka bojující s rakovinou Míša Kuklová se zasnoubila. Popsala, jak k radostné události došlo

Michaela Kuklová přiznala, že je zasnoubená.
Michaela Kuklová přiznala, že je zasnoubená.
Foto: nextfoto.cz / Archiv MIchaely Kuklové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2020

Michaela Kuklová (52) neprožívá nejlehčí období, pokud jde o zdraví - statečně se pere s rakovinou, ale rozhodně má teď důvod k radosti. Pohledná herečka odhalila, že ji přítel Josef Wittner požádal o ruku.

Včera jsem přiznala v rozhovoru pro rozhlas, že jsem zasnoubená, je to už docela dlouho, ale domluvili jsme se, že žádné do roka a do dne, prostě jak to vyplyne,“ uvedla Míša, kterou si lidé zamilovali třeba jako princeznu Jasněnku, na svém Facebooku a pochlubila se krásným prstýnkem.

Míša od svých věrných fanoušků, ale i od řady kolegů dostala okamžitě stovky gratulací.

"Připomnělo mi to ale, jak mě Pepi požádal o ruku. Abych pochopila, že miluje mou duši, zvolil chvíli, kdy jsem byla ve starém vytahaném triku, rozcuchaná a nenamalovaná. Poklekl. Otevřel krabičku s prstýnkem a začal se vyznávat ze svých citů. Opěvoval mě. Nádherně. Mlčela jsem. A tak pokračoval. V duchu však přemýšlel, proč se jen usmívám a mlčím, že už ho dost bolí kolena,“ doplnila herečka, která by se do roka a do dne měla stát vdanou paní.

"Nevzdával se, i když se mu v obličeji mísily pocity nervozity, bolesti a nepochopení. Stále jsem mlčela. Zmlknul taky. Nastalo ticho, kdy jsme na sebe oba nechápavě koukali. Hlesla jsem: “A nechceš se mě na něco zeptat?” “A jó!“ popsala moment, který ji v srdci udělal obrovskou radost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.