Herečka Eva Burešová se ozvala z karantény. Prozradila, který lék jí pomáhá na covid-19

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) se na dva dny odmlčela na sociálních sítích a fanoušci se báli, že se jí v boji s koronavirem přitížilo. Hvězda seriálu Slunečná a hudební show Tvoje tvář má známý hlas ale v úterý všechny uklidnila a popsala, jaký lék na covid-19 v jejím případě zabírá.

"Neozvala jsem se dva dny a vy se ptáte, jak mi je. Já si řekla, že si dám trochu pauzu od sociálních sítí. Takže dva jsem tu nebyla. Děkuji vám za vaše zprávy, přišlo mi ji tolik krásných. Takže jak mi tedy je? Pořád trochu chřipkoidně. Ráno je mi trošičku hůř, jsem unavenější, přes den je to lepší, večer zase horší. Hodně mi pomáhá zatím Paralen a nejvíc mi pomáhají vaše zprávy. A to jako bez keců. Souhlasím tedy, že pozitivní energie mi pomáhá nejvíce," uvedla Eva Burešová.

Herečka netuší, kde k nebezpečnému viru přišla. Jako profesionální herečka je každý den pod dohledem štábu a má za sebou řadu preventivních testů.

"Zcela upřímně vůbec netuším, kde jsem to mohla chytit, protože všude, kde jsem, jsme chráněni. Zatím jsem celkem v pohodě, spíš mám pocit nachlazení. Chuť mám, čich mám, takže zatím to jde," dodala Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.