Herečka Ivana Jirešová ukázala postavu jen v plavkách a promluvila o tom, co je tím, že její křivky jsou prakticky dokonalé

Ivana Jirešová
Ivana Jirešová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2022

Už neuvěřitelných sedmnáct let se Ivana Jirešová (44) věnuje józe, která se i díky ní dostala do povědomí mnoha lidí v České republice. Přestože už je profíkem, své zkušenosti jako cvičitelka zatím pravidelně předávat nechce. "Zatím k tomu není důvod," zdůraznila pohledná umělkyně pro ŽivotvČesku.cz a vyjmenovala i další sporty, kterým se stejně nadšeně věnuje a díky nimž si udržuje prakticky dokonalou postavu.

Nejen dnes už tolik populární jóga stojí za hereččiným pevným tělem. Dost udělá i zdravý jídelníček, který si herečka pečlivě hlídá. "Jím hlavně ovoce a zeleninu a zcela se vyhýbám cukru," popsala své stravovací návyky seriálová hvězda už dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Kdo by si myslel, že propagátorka jógy pomýšlí na to, že by se jí věnovala také jako lektorka, byl by na omylu. "Ne, to opravdu nechci," zopakovala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ji to baví tak, jak to je.

Ani ostatním sportům a aktivitám se ale nevyhýbá. "Moc ráda lyžuji, plavu a občas také běhám. Navíc miluju turistiku," vyjmenovala své další záliby pro ŽivotvČesku.cz drobná blondýnka, která se pochlubila snímkem jen v plavkách. Z něj je patrné, že se o svou postavu skutečně ušlechtile stará a není se tak čemu divit, že je inspirací pro řadu žen.

Ivana Jirešová je známá hlavně díky svému účinkování v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde dlouhé roky ztvárňuje postavu barmanky Lucie. Je ale také divadelní herečkou. Má za sebou nevydařené manželství s muzikantem Viktorem Dykem (53) a ze vztahu s loni zesnulým novinářem Ondřejem Höppnerem (†55) má dceru Sofii Fridu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.