Herečka Jana Paulová předvedla výstavní postavu. Mám období, kdy jím a nejím, říká. Popsala, jak hubne

Herečka Jana Paulová
Herečka Jana Paulová
Foto: se souhlasem Jany Paulové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2021

Herečka Jana Paulová je i ve věku 66 let neobyčejně krásnou ženou. Díky úsměvu jí charisma nechybí a navíc má postavu, za kterou by i mladší kolegyně byly ochotné platit zlatem. Na sociální síti se pochlubila snímkem v úzkých kalhotách, ve kterých vynikly její výstavní nohy. "To mi tak pánbůh dal a hodně chodím, běhám a jezdím na kole," řekla Jana Paulová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak hřeší s jídlem.

Janě Paulové by se leckdo věk 66 let ani neodvážil odhadnout. Herečka vypadá mladší a podíl na tom má i její skvělá postava. Především nohy má skutečně výstavní, což je v úzkých kalhotách rozhodně nepřehlédnutelné.

"To je jediné, co mi ještě zbylo. Já už mám hodně nalítáno (směje se). To mi tak pánbůh dal a hodně chodím, běhám a jezdím na kole. Sice to čím dál tím víc bolí, ale pořád to jde," řekla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka, která popírá zákony stárnutí.

I Jana Paulová je jen člověk a s jídlem si čas od času zahřeší. Nešetří se ale v souvislosti s fyzickou aktivitou a také se po nějakém tom hříchu pouští do hubnutí, díky čemuž nadbytečné kilogramy nemají šanci. Na nejnovější fotce herečky, kterou zveřejnila na sociálních sítích, je vidět, že formu má skutečně výbornou.

"Hřeším. Já mám takové kvartály. Jak alkoholici pijí a nepijí, tak já zase jím a nejím. Mám taková období, kdy si užívám, pak hubnu a pak si zase užívám. Teď bych měla přestat jíst, ale vůbec mi to nejde, protože to je tak zábavná činnost (směje se)," doplnila Jana Paulová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.