Herečka Kristýna Janáčková je těhotná. Šestiletý syn Luis Frederik se těší na sourozence

Herečka bude podruhé maminkou
Herečka bude podruhé maminkou
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2020

Herečka Kristýna Janáčková, představitelka sestřičky Kristýny Tiché v oblíbeném seriálu z lékařského prostředí, je v očekávání. Maminka šestiletého syna Luise Frederika, kterého má s partnerem Michalem Škrabákem, se tak spolu s nimi těší na druhého potomka.

Kristýna Janáčková je známá také díky roli zdravotní sestřičky Kristýny Tiché v populární Ordinaci v růžové zahradě 2, která v seriálu bojovala s péčí o dítě. Opačným případem je však ve skutečném životě. V roce 2014 herečka porodila partnerovi Michalovi Škrabákovi prvorozeného syna s neobvyklým jménem Luis Frederik, který oslavil na začátku letošního roku už šest let. A teď dostal trochu opožděný »dárek« v podobě budoucího sourozence.

Sympatická herečka je totiž těhotná a šťastní rodiče se těší na druhého potomka. Luis Frederik tak bude moct konečně zastoupit také roli velkého bráchy. Ještě před nedávnem navštěvoval taneční školu a vyzkoušel si dokonce herectví v rámci natáčení po boku maminky. "Je to tak. Luis už teď je skvělej brácha a my se společně s ním nesmírně vesmírně těšíme na ten náš zázrak. Děkujeme ti za to, že sis k nám cestu našlo, dítě naše! Milované jsi už dávno, tak ať jsi i zdrávo," napsala Kristýna Janáčková na svém instagramovém profilu.

Pohlaví miminka zatím šťastný pár neprozradil, ale nejdůležitější je, jak zmínila i sama herečka, aby její těhotenství proběhlo v pořádku a oba byli především zdraví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.