Herečka Lucie Benešová prozradila svá novoroční předsevzetí. Jsem zvědavá, kolik jich zvládnu, řekla

Lucie Benešová
Lucie Benešová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2020

Vánoční svátky už sice skončily, ale ohlédla se za nimi oblíbená herečka Lucie Benešová (46), která je strávila s celou svou početnou rodinou. S blížícím se koncem roku si dala hned několik předsevzetí a také realizuje krásný projekt, který sama vymyslela. "Jsem zvědavá, kolik těch předsevzetí zvládnu, je jich opravdu dost," přiznala maminka čtyř dětí pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka prožila Vánoce v poklidu a trávila čas se svými nejbližšími. "Jako rodina jsme byli týden na chalupě v Jeseníkách. Tam jsme si pronajali roubenku a bylo to moc fajn, všichni jsme se sešli. Přijely všechny děti a celou dobu jsme byli pospolu, hodně jsme si to užili," řekla Lucie Benešová pro ŽivotvČesku.cz.

Po svátečních dnech se blíží konec roku a nástup toho nového. Proto bývá tradicí, že si mnoho lidí dává novoroční předsevzetí, která mají odstartovat nový rok pozitivními změnami.

"Novoročních předsevzetí mám hodně, pro rok 2021 jsem si jich dala opravdu dost. Proto jsem zvědavá, kolik z nich zvládnu splnit. Chtěla bych více chodit do přírody a ráda bych sportovně výletovala. Pak mám také nějaké rodinné stavební záměry," prozradila sympatická představitelka Rózy z oblíbeného seriálu Slunečná.

Ale předsevzetím, které má nejkrásnější poselství, je projekt, za jehož vznikem sama stojí. "Společně s Primou a Slunečnou jsem vymyslela zajímavý projekt. Budeme dělat fasádu dětskému domovu Domino v Plzni. Uděláme fasádu i barevný kabát, jak tomu říkáme - Nový kabát pro dětský domov Domino od Slunečné, tak jsem to celé vymyslela," řekla manželka herce Tomáše Matonohy (49) pro ŽivotvČesku.cz.

"Každý slavný člověk by malířsky přispěl a na tu fasádu namaloval něco hezkého - děti budou mít radost. Pomáhá mi i kolegyně ze Slunečné Iva Hüttnerová. Dům pak bude krásný a veselý. Prima projekt zaštítí a financuje, a pokud to všechno dopadne, tak v květnu máme hotovo a moc se těšíme," přiznala herečka.

Televizní diváci si Lucii Benešovou oblíbili mimo jiné jako ráznou a srdečnou hospodskou Rózu, která má však temnou minulost, která ji stále pronásleduje. "Róza je mi sympatická a hraje se mi dobře. Je jadrná a není to žádná skleníková květinka. Nemám s ní problém, baví mě i dělat v hospodě. Ale osobně s ní asi nemám nic společného, nicméně se mi hraje hezky," dodala Lucie Benešová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.