Reklama:

Herečka Lucie Benešová se před pár týdny stala poprvé babičkou, o své nové životní roli pyšně promluvila. Ukázala rozkošnou vnučku

Herečka Lucie Benešová
Herečka Lucie Benešová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2022

Herečka Lucie Benešová (47) se na konci dubna dočkala vnučky Melánie. Od té doby s ní i její maminkou Sárou (23) tráví hodně volného času. "Dcera vždy přijede a něco společně podnikáme," pochlubila se s úsměvem hrdá babička pro ŽivotvČesku.cz, jejíž sociální sítě jsou nyní plné roztomilých snímků s rozkošnou holčičkou.

Reklama:

Lásku k dětem Lucie Benešová jakožto čtyřnásobná matka rozhodně nezapře. Navíc je ambasadorkou nadace Dejme dětem dětem, která už jedenáct let podporuje děti z dětských domovů. V roli babičky se ale ocitla úplně poprvé a pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak se do péče o Melánii zapojuje.

Reklama:

"Je ještě moc malinká a každé dvě hodiny kojená, takže starost je v tuto chvíli hlavně na její mamince. S manželem (herec Tomáš Matonoha) ji ale aspoň vezmeme v kočárku na procházku, aby si mohla Sára trochu odpočinout," přiblížila charismatická herečka na dotaz redakce s tím, že se celá rodina těší, až holčička povyroste a dostane se do věku, kdy s dětmi bývá největší legrace.

"Už se těšíme, až trochu povyroste a budeme si s ní moct hrát. Máme už pro ni i připravené hračky po našich dětech," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz pyšná babička Lucie Benešová, z jejíhož hlasu se dalo lehce rozpoznat, že roli babičky si náramně užívá.

O tom přesvědčila i své fanoušky na Instagramu, když se zároveň podělila také o to, že společně s dcerou a vnučkou mají za sebou první výlet.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: