Herečka Martina Preissová je v domácí karanténě. Ten covid fakt není legrace, napsala

Martina Preissová je v domácí karanténě
Martina Preissová je v domácí karanténě
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Herečka Martina Preissová (44), známá mimo jiné jako drbna Marie Řeháková v oblíbeném »primáckém« seriálu, měla bohužel pozitivní výsledky na covid-19 a musí teď trávit dobu léčby v domácí karanténě.

Martina Preissová, manželka herce a moderátora Martina Preisse (47), za kterého se provdala v červenci 2009, zanedlouho oslaví polokulaté 45. narozeniny. Bude je však muset trávit v domácí karanténě kvůli pozitivnímu výsledku na onemocnění covid-19, které se u ní potvrdilo. Herečka byla v roce 1999 a 2004 nominována na cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon v ženské kategorii – Činohra a diváci ji mohou pravidelně vídat v roli místní drbny Marie Řehákové v populárním televizním seriálu Slunečná. V minulosti prokázala, že je nesmírně houževnatá a i nyní se snaží zvládnout nepříznivý stav, jak jen to jde. I když to rozhodně není nic snadného.

"Dnes se cítím jako náš Hardy. Doslova jako starý labrador. Ten Covid fakt není legrace," napsala sympatická herečka k fotce černého labradora Hardyho na svém oficiálním profilu. V čase, který musí trávit klidem a léčbou, se snaží čerpat energii na čerstvém vzduchu na zahradě.

Rodačka ze Znojma se jako správná máma musí věnovat i dětem. Ukázalo se, že její syn Matouš v sobě má umělecké vlohy a přiznala, že byla sama překvapená, co v něm dřímá. "Snažím se v karanténě zabavit syna a tak mu navrhují, ať jde fotit. Děti se mají podporovat v tom, co jim jde. Ale že mu to jde takhle, to bych nevěřila," vyjádřila se Martina Preissová na sociálních sítích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.