Herečka Miluše Bittnerová odhodila berle. S dcerou a manželem si vyrazili na výlet do zoo

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Krásná herečka Miluše Bittnerová (42) si před časem »prošla« komplikovaným obdobím, a to kvůli zranění v koleni. Dokonce strávila tři měsíce na invalidním vozíku. Před jedenácti měsíci se jí ale narodila rozkošná dcera Bettynka, která jí na trápení dala zapomenout. Miluška má za sebou konečně i operaci a nedávno odhodila berle. S dcerou a manželem si tak v sobotu vyrazili na výlet do pražské zoo.

Oblíbená herečka a moderátorka v půlce května loňského roku špatně došlápla. Kvůli tomu si v pravém koleni hodně bolestivě poranila meniskus. Následky byly velmi komplikované. Nemohla chodit a na tři měsíce usedla na invalidní vozík. Na konci června ale prodělala operaci, na kterou mohla až po konci kojení.

"Jsem ráda, že to mám za sebou. Ale čeká mě ještě operace druhé nohy v září. V levém koleni mě začala zlobit čéška a doktoři rozhodli o zákroku. Aktuálně jsem už bez berlí a tak si užívám přítomnosti manžela a dcery a vyrazili jsme na zvířátka," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka a moderátorka.

Miluška má před sebou ještě několik rehabilitačních cyklů. Ale ze snímku, který redakce ŽivotvČesku.cz získala, je patrné, že pokud jde o chůzi, je vše na dobré cestě.

"I když to trošku pobolívá, dobře se vše hojí. Věřím, že tomu bude podobně i u druhé nohy a pak se mi všechna zranění vyhnou obloukem," dodala s úsměvem maminka, která si vychutnává každý moment, kdy je se svou dcerou Bettynkou a manželem Rendou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.