Herečka Miluše Bittnerová promluvila o manželství: Nechtěla jsem se vdávat, prozradila

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2020

Herečka Miluše Bittnerová (42) má za sebou rok manželství a také mateřství. Loni v září se stala novopečenou maminkou prvního potomka – dcery Bettynky, která přišla na svět v pražské nemocnici u Apolináře. Ale měsíce uběhly jako voda a pohledná blondýnka slaví také rok od svatby, kdy řekla své »Ano«. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak si užívá druhé manželství, ve kterém snad našla konečně toho pravého partnera do života.

Oblíbená herečka a moderátorka vstoupila v září roku 2019 podruhé do manželského svazku a mužem jejího srdce se stal přítel Renda. Spolu mají také krásnou holčičku Betynku, která se taktéž narodila loni na podzim, přesně čtvrtého září. Novou roli maminky ale zvládla skvěle a přes prvotní obavy všechno dopadlo dobře. A jak si užívá manželství, ve kterém nedávno slavila krásné roční výročí?

"Jsem vdaná podruhé a obě manželství pro mě mají velký osobní význam. Nelze je srovnávat ani hodnotit. Rok ve druhém manželství uběhl díky těhotenství a narození dcery velmi rychle. Paradoxem je, že na to, že jsem se nikdy nechtěla vdávat, tak je to fajn a užívám si to," řekla pro ŽivotvČesku.cz Miluška, které se po prvním těhotenství podařilo zhubnout neskutečných 16 kilogramů a vypadá báječně.

Půvabná blondýnka, která je známá svým optimismem a energickou povahou, se dlouhodobě potýkala se zdravotními problémy, dokonce ji čekala operace levého kolene. Díky rapidnímu snížení váhy, rehabilitacím a lékům se jí nakonec podařilo tento zákrok odvrátit. Spolu s manželem a roční Betynkou tvoří krásnou rodinu a herečka snad díky ní našla konečně zasloužené štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.