Herečka Veronika Žilková si umí poradit. V karanténě vzala nůžky a sama si ostříhala vlasy

Veronice Žilkové bude příští rok šedesát let
Veronice Žilkové bude příští rok šedesát let
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2020

Veronika Žilková (59) patří mezi oblíbené české herečky. Několikanásobná maminka si umí díky životním zkušenostem poradit v každé situaci. A tak i v »covidové« karanténě, kdy nejsou dostupné služby profesionálního kadeřníka, se rozhodla zvládnout stříhání vlasů sama doma.

Herečka Veronika Žilková je oblíbená osobnost a její parketou není pouze film a seriály, ale také divadlo. Navíc se věnuje dabingu a současně úpravě dialogů a režii českého znění. Jako několikanásobná maminka má řadu životních zkušeností, které umí zužitkovat v praxi a dokáže si poradit i v neobvyklých situacích. Kvůli vládním opatřením je zakázán provoz kadeřnických služeb a řada žen řeší to, jak si poradit s barvením vlasů nebo jejich střihem. Ale sympatická blondýnka známá například ze seriálu Všechny moje lásky nebo z komediální trilogie režiséra Zdeňka Trošky (67) Babovřesky, si s tím hlavu nelámala. Prostě vzala nůžky a stala se sama sobě kadeřnicí.

"Barvím se od mládí sama, abych ušetřila a dnes díky covidu jsem se i sama ostříhala. Pod roušku je zbytečné se líčit. Tip, jak ušetřit na Vánoce," napsala Veronika Žilková k fotce, kde má nový sestřih a nenalíčenou tvář.

Herečka před nedávnem oslavila 59. narozeniny a v příštím roce ji čeká jubilejní šedesátka. Věk je pro ni však pouhé číslo, protože jako budoucí šedesátnice vypadá skvěle a hlavně je stále vitální a působí velmi optimisticky. I když Česko zasáhla koronavirová krize a všude kolem panuje špatná nálada, herečka se snaží situaci ustát s klidem a nepodléhat negativním vlivům. Před pár dny pokřtila on-line a originálně s lahví vína novou knihu spisovatelky a scénáristky Haliny Pawlowské (65) s názvem Zážitky z karantény.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.