Hermiona z Harryho Pottera prochází životní proměnou. S mužem na snímku se stýká téměř denně, díky čemuž je čím dál krásnější

Emma Watsonová s trenérem
Emma Watsonová s trenérem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2022

Proslavila se jako rozkošná kudrnatá dívka, tou už ale dávno není. Herečka Emma Watsonová (32), která je nejlépe známá jako Hermiona Grangerová z filmové série Harry Potter, poslední dobou na veřejnosti příliš vidět není. Nyní ale byla zachycena cestou z posilovny, kde dostala pořádně do těla. Při pohledu na jejího trenéra o tom není pochyb. Jak ale řekla pro magazín Fabbon, cvičení je jejím koníčkem.

Emma Watsonová se proslavila jako čarodějka Hermiona ve filmové sérii Harry Potter. Její kariéra od té doby trochu utichla, poslední film natočila v roce 2020. Mezitím se ale věnuje jiným činnostem. Kromě charity například také práci na sobě samotné. Aby nevyšla z kondice a mohla se pyšnit postavou jako ze žurnálu, cvičí téměř denně.

Oblíbenou herečku v poslední době není lehké zastihnout v ulicích. Nedávno ale byla spatřena v londýnských ulicích poté, co byla navštívit posilovnu. Doprovod jí dělal přímo osobní trenér a už jen při pohledu na něj je jasné, že zrovna klidná hodinka jógy během jejich lekce neproběhla. Naopak musela dostat do těla.

"Pětkrát týdně cvičím kardio, to znamená běhání a pilates. Pak také chodím do posilovny, kde se věnuji nejrůznějším silovým cvičením. Tento pohyb ráda prokládám i venkovními aktivitami, třeba lezením po skalách a dlouhými túrami. V podstatě se nezastavím," řekla Emma Watsonová, jak ji cituje magazín Fabbon.

Slova oblíbené britské herečky dokazují, že jakkoliv je pro ni pohyb součástí života i kvůli práci, je pro ni především zábavou a koníčkem. Není se pak čemu divit, že její postava vypadá naprosto perfektně. Za asistence statného trenéra se navíc nemusí bát, že některý ze cviků provede nesprávně a ublíží si.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.