Hermiona z Harryho Pottera prošla proměnou. Emma Watsonová se zbavila dlouhých vlasů

Herečka Emma Watsonová jako Hermiona
Herečka Emma Watsonová jako Hermiona
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 3. 2021

Emma Watsonová (30) se proslavila už jako děvče, když získala roli Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi. Na natáčení vyrůstala a fanoušci sledovali, jak dospívá. Postupem času se z ní stala velmi krásná žena, feministka a herečka, která umí svou podobu měnit jako chameleon. Naposledy překvapila novým sestřihem a dokázala, že kromě dlouhých vlasů a účesu takzvaně na kluka jí sluší i mikádo.

Proslavila se ještě jako děvčátko, dnes už je Emma Watsonová třicetiletá žena, která si dává od natáčení filmů, společenských akcí a sociálních sítí pauzu. Možná právě proto se rozhodla dát přednost pohodlí, zbavila se svých dlouhých vlasů a do ulic vyrazila v teplákách a sportovní mikině.

Naposledy o sobě dala Emma vlastním hlasem vědět v rozhovoru pro magazín Vogue před necelým rokem, kdy naznačila, že se nehodlá řídit tím, co po ní chce společnost. "Je mi 30 let a nemám děti, nemám manžela, nemám plány do budoucnosti. A štvalo mě to jen proto, že si jiní lidé myslí, že to je špatně," vysvětlila herečka.

Zatím poslední roli získala Emma v loňském roce, od té doby se natáčení nevěnuje a dala si pauzu i se sociálními sítěmi. Proto byl pro fanoušky její nový sestřih překvapením. "Měním účesy, každou chvíli bydlím jinde, čas od času si udělám 10 dní jen pro sebe a s nikým nemluvím. Jsem takhle šťastná," popsala herečka.

Už v minulosti měla Emma Watsonová řadu rozdílných účesů. Velkou neznámou pro fanoušky Harryho Pottera byl fakt, že pro filmy si musela nechat barvit vlasy na hnědo, neb její přirozenou barvou je blond. Slušely jí dlouhé vlasy, ofiny a skvěle vypadala i v úplně krátkém sestřihu, který byl dosud její nejodvážnější proměnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.