Hermiona z Harryho Pottera se po dlouhé době ukázala na veřejnosti. Emma Watsonová oblékla podivný model

Herečka Emma Watsonová
Herečka Emma Watsonová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2021

Herečka Emma Watsonová (31), kterou si mnozí budou už navždy pamatovat především jako Hermionu z filmové série Harry Potter, je jednou z žen, kterým by díky jejich kráse slušely i šaty z pytle od brambor. Na udílení cen Earthshot Prize Awards v Londýně se ukázala ve velmi originálním modelu a opět dokázala, že dokáže nosit cokoliv.

Emma Watsonová se díky roli Hermiony stala platonickou láskou mnoha mužů a vzorem pro mladé dívky a ženy. Na veřejnosti byla při procházce naposledy spatřena v březnu, přestala být aktivní na sociálních sítích a leckdo se mohl ptát, co se s ní stalo. Nyní se ukázala na udílení cen v Londýně a vypadala fantasticky. Oblékla si model, který by slušel jen málokomu, ale herečka ho nosit umí.

Filmová čarodějka je dlouhodobě módní ikonou, a možná proto může její fanoušky překvapit, že pokud zrovna nejde na slavnostní událost, často nosí oblečení z druhé ruky. "Jsem příznivec udržitelné módy, v šatníku mám vlastně celkem málo věcí. Nemusím si kupovat nic drahého, lidé zapomínají na existenci secondhandů. Dají se tam koupit krásné kousky," řekla Watsonová v rozhovoru pro magazín Hello.

Pokud jde o obuv, je herečka ochotná si připlatit. Nikoliv za značku, ale za to, že výrobu bot neodneslo na životě žádné zvíře. "Mám pár párů bot od značek Louis Vuitton či Versace, ty jsou určené na červený koberec. V civilu nosím boty od značky Veja, které jsou veganské a jejich výroba neškodí životnímu prostředí," prozradila Emma, která je aktivní ekoložkou a feministkou.

Na předávání cen Emma Watsonová oblékla outfit, který částečně připomínal šaty a částečně kalhotový kostýmek. Rozhodně nešlo o model, který by si mohl dovolit kdokoliv, herečce ale slušel a bylo vidět, že se v něm cítí dobře. Napůl vypadala jako budoucí nevěsta, napůl jako žena při procházce v parku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.