HIV pozitivní Charlie Sheen se vzdal drog i alkoholu a vypadá zdravě. Na nejnovějším videu je jako nový člověk

Autor: Profimedia | Charlie Sheen
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2021

Herec Charlie Sheen (55) dříve patřil mezi nejdivočejší hollywoodské celebrity. Nepohrdl alkoholem, drogami, ani nechráněným stykem s velkou řadou žen. Tyto neřesti vyústily v zatčení, léčbu na protialkoholním, ale bohužel i v následek ve formě nákazy HIV. I přes všechny tyto peripetie dnes ale Sheen vypadá lépe než v uplynulých letech. Fotografové ho zachytili na video při cestě přes parkoviště a působí jako zdravý a střízlivý člověk.

Charlie Sheen, který se nejlépe proslavil v seriálu Dva a půl chlapa či filmech Žhavé výstřely, má nejdivočejší období života už za sebou. Ze seriálu, kde měl hlavní roli, byl v roce 2011 vyhozen kvůli problémům s drogami. Byl závislý na automatech, alkoholu, užíval psychotropní látky a z nocí strávených s lehkými děvami si odnesl doživotní následek ve formě viru HIV.

Nákazu Sheen přiznal v roce 2015, k cestě za střízlivostí a spořádanějším životem se ale plně rozhodl až o tři roky později. "Nebudu lhát, při vzpomínání na časy minulé se cítím příšerně. Dodnes nechápu, jak jsem mohl vytvořit takový chaos a topit v něm sebe i své okolí. Přál bych si vzít zpět hodně z toho, co jsem udělal, ale neříká se tomu minulost pro nic za nic," řekl herec v talkshow Loose Women.

Vyhazov z Dva a půl chlapa Charlie chápe. "Měl jsem spoustu problémů, během natáčení jsem se stihl dvakrát rozvést, ale nemohu se na to vymlouvat. Podepsal jsem smlouvu a jako herec jsem měl být stoprocentní. To jsem nedodržel. Ublížil jsem mnoha lidem, ale nejvíc jsem ublížil sám sobě. Málem jsem si zničil kariéru a v životě je víc věcí, kterých lituji, než na které jsem pyšný," přiznal Sheen.

Zdá se, že svému novému poslání, které je zůstat střízlivý a žít tak, aby se za sebe nemusel stydět, je Charlie Sheen nyní oddaný. Alkoholu, drogám i vztahům na jednu noc se vyhýbá. Fotografové ho zachytili na video cestou přes parkoviště a vypadá zdravěji, než jak vypadal mezi lety 2015 až 2018 a dříve.

Herec Charlie Sheen
Herec Charlie Sheen
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.