Hladce oholená tvář je už minulostí. Jan Čenský nechal narůst prošedivělé vousy. Jeho image zhodnotila Dana Morávková

Herec Jan Čenský
Herec Jan Čenský
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2021

V poslední době se koná hodně společenských akcí, kde jsou k vidění celebrity také z umělecké sféry. A jen těžko by se hledal někdo, kdo nezná jméno jednoho z nejslavnějších českých princů. Herec Jan Čenský (60) tentokrát překvapil, protože dorazil s vousy a někteří ho na první pohled ani nemohli poznat. "Mně se zkrátka vousy u mužů líbí. A já mám Honzu ráda, z charakterových rysů mám na něm ve vztahu vůči mně nejraději absolutní spolehlivost," uvedla kolegyně ze seriálu Dana Morávková (50) pro ŽivotvČesku.cz.

V pražském Centru Černý Most se ve středu 1. prosince konalo slavnostní otevření fitness centra Clever fit, kde nechyběla ani řada známých tváří českého showbyznysu. Mezi nimi byl také představitel primáře Davida Suchého z »nováckého« seriálu z lékařského prostředí, který oslavil už 16 let od svého vzniku. Přestože herce lze ve společnosti vidět vždy hladce oholeného jakožto elegána, tentokrát zvolil variantu vousů, čímž všechny překvapil.

Sympatický šedesátník, který letos v květnu oslavil jubilejní »kulatiny«, dorazil v obleku, k němuž mu prošedivělé vousy ladily. Ať už s hladce oholenou tváří, nebo právě vousatý – obě image mu pasují a cítí se v nich dobře. K jeho vzhledu se vyjádřila herečka a kolegyně ze seriálu Dana Morávková alias lékařka Zdena Tichá, s níž tvořil v rámci příběhu také manželskou dvojici.

"I můj vlastní manžel má vousy (směje se). Mně se zkrátka vousy u mužů líbí. Abych vám pravdu řekla, tohle příliš neřeším, protože hlavní je podle mého názoru to, co má člověk skutečně v sobě, nikoliv na sobě. A já mám Honzu ráda, z charakterových rysů mám na něm ve vztahu vůči mně nejraději absolutní spolehlivost," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz to, jak pohlíží na vizáž a povahu herce a velkého profesionála.

Na akci se přišly podívat i další celebrity – ať už bývalá profesionální tenistka Lucie Šafářová (34), moderátor hlavní zpravodajské relace na televizní komerční stanici a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 Roman Šebrle (47) nebo třeba zpěvačka Tereza Kerndlová (35).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.