Hlava na mužné a chlupaté hrudi. Agáta Hanychová posouvá lásku s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem dál a dál

Bývalá modelka Agáta Prachařová
Bývalá modelka Agáta Prachařová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2022

Když se roznesla informace o tom, že Agáta Hanychová (37) tvoří partnerskou dvojici s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), jen málokdo věřil, že vydrží přes měsíc. Jenže měsíc je překonán a není snad dne, v němž by bývalá modelka nedala na svůj Instagram nějaký snímek se svým vyvoleným. Jde o lásku, které věří i její matka, herečka Veronika Žilková (60), která pro ŽivotvČesku.cz nedávno o obou partnerech uvedla, že jsou profesionálové.

Přišlo to tak rychle, že ještě dnes jsou z toho někteří ve »smyku«. Agáta Hanychová potvrdila před více než měsícem vztah s Jaromírem Soukupem, který je jejím už desátým partnerem za poslední tři roky. A aby potvrdila vážnost situace, rozhodla se s ním odjet na romantickou dovolenou do Španělska. Tam jsou doposud.

V současnosti se exmodelka pochlubila snímkem, ze kterého lze pochopit, že jde o ukázku toho, jak se žena může skutečně cítit v opravdovém bezpečí. Svou hlavu si dcera známé herečky »odložila« na Jaromírovu mužnou hruď, kterou by s nadsázkou řečeno mohl klidně s respektem obdivovat i seriálový odpadlík, drsňák a také ochránce žen a slabších, Reno Raines - toho ztvárnil herec Lorenzo Lamas (64).

Matka Agáty Hanychové má nyní nového zetě, ohledně vztahu své dcery je ale skoupá na slovo. "Nebudu komentovat život dvou profesionálů. Pan Soukup je mediální magnát a moje dcera má vysokou školu na nová média. Já opravdu nemohu komentovat vztah dvou profíků. Navíc jsou oba dospělí a svobodní a nejsem tisková mluvčí těchto dvou mediálních profíků," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem Veronika Žilková poněkud vyhýbavě, když se jí redakce dotazovala, jak věkově rozdílný vztah své dcery vnímá.

Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa spojilo její účinkování v jednom z pořadů na TV Barrandov, který moderoval. Mediální magnát byl dosud známý také pro své vztahy s herečkou Kateřinou Brožovou (54) a operní zpěvačkou Terezou Mátlovou (46).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.