Hokejová hvězda David Pastrňák se stane otcem. Se svou partnerkou čeká prvního potomka

Hokejový útočník bude otcem
Hokejový útočník bude otcem
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2021

Štastné chvíle prožívá český hokejový útočník David Pastrňák (24), který se může těšit na novou roli. Jeho partnerka a švédská kráska Rebecca Rohlsson je totiž v očekávání, a tak se sportovní hvězda stane otcem. Pár už zná dokonce i pohlaví miminka.

Okamžiky, na které se nezapomíná. Jedním z nich je nepochybně to, když se zamilovaný pár dozví, že čeká prvního potomka. Stejnou novinu si vyslechla i největší česká hvězda NHL David Pastrňák, který se seznámí s pro něj doposud neznámou otcovskou rolí. Není pochyb, že ji zvládne skvěle a pro svou krásnou partnerku Rebeccu bude v měsících těhotenství oporou.

Video, ve kterém budoucí rodiče oznámili šťastnou novinu, je pojato velmi vtipně a ukazuje dobře známý souboj růžových a modrých konfet. Právě vítězná barva má potvrdit, jestli se narodí holčička, nebo chlapec.

Chvíli to vypadalo celkem vyrovnaně, ale sedmé bouchnutí konfety prozradilo, že slavný hokejista bude mít syna. Není tak divné, že se nabízí otázka, zda krásná blondýnka nosí pod srdcem budoucí sportovní hvězdu a následovníka otce, který patří ve světě sportu k legendám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.