Holčička s andělským hlasem. Olivia Olson z Lásky nebeské vyrostla do velké krásy

Z Olivie je dnes dospělá žena
Z Olivie je dnes dospělá žena
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 12. 2020

Olivia Olson (28) byla teprve desetiletá holčička, když získala svou první roli. Zahrála si rovnou ve vánočním trháku Láska nebeská a svým andělským hlasem na sebe strhla pozornost při zpěvu písně All I Want For Christmas Is You. Dnes už dospělá a úspěšná prozradila, jaké pro ni bylo natáčení s velkými hvězdami.

Pro Olivii Olson bylo natáčení Lásky nebeské první velkou šancí ke vstupu do světa slavných. Setkala se s velkými herci tehdejší doby a někteří z nich ji chválili za zpěv, jiní jí pomáhali s hereckými technikami. I přes svůj andělský hlas byla velmi nervózní. Trému neměla kvůli vystupování na pódiu, ale kvůli svému prvnímu polibku.

Časopisu Fabulous se Olivia svěřila, že polibek na tvář, který dala Thomasovi Brodiemu-Sangsterovi, byl její první. "Byly jsme děti, žádná romance mezi námi nevznikla, ale poprvé v životě jsem dávala pusu klukovi. Bylo to zvláštní.

Dnes už dospělá a krásná žena přiznala, že se svým filmovým kamarádem v kontaktu nezůstala. Bedlivě ale sleduje jeho kariéru a obdivovala jeho výkon v seriálu Dámský gambit.

Mléčné zuby

V průběhu natáčení Olivii nejvíc potrápilo vypadávání mléčných zubů. „Během natáčení mi vypadly asi 3 nebo 4 zuby, při scéně, kde zpívám, mě zabírali zblízka a ptali se mě, proč mi ty zuby tolik padají. Museli mě natáčet z různých taktických úhlů, aby nebyly vidět díry.

Olson potvrdila, že režisér po ní doopravdy chtěl, aby zpívala o něco hůř. "Po první scéně mě zastavil a řekl, že to bylo moc krásné, ale že by byl rád, kdybych to zkusila znovu a nezpívala tak dobře,“ řekla magazínu Olivia. Režisér měl strach, aby publikum věřilo, že skutečně zpívá ona.

Slavní herci

Natáčení Lásky nebeské bylo pro Olivii prvním natáčením vůbec, starší a zkušení herci jí ho velmi zpříjemnili. "Všichni byli moc milí. K dětem byli nejvřelejší Emma Thompson a Liam Neeson.

Olivii na natáčení doprovázela maminka, která na rozdíl od ní věděla, jakými lidmi je obklopena. "V první den byly na natáčení všechny velké hvězdy. Já jsem netušila, kdo je kdo, ale máma byla nadšením bez sebe, neustále se štípala.

"Hugh Grant za mnou přišel, aby mi pochválil zpěv, řekl, že mám nádherný hlas. Emma Thompson mě nechala sledovat natáčení scén, ve kterých pláče a mezi záběry za mnou chodila a učila mě, jak se rozplakat,“ popsala Olivia, která se dnes živí jako zpěvačka a dabérka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.