Hollywood přivítal další miminko. Herečka Amanda Seyfried přivedla na svět zdravého chlapečka

Herečka Amanda Seyfried se stala dvojnásobnou maminkou
Herečka Amanda Seyfried se stala dvojnásobnou maminkou
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2020

Americká hvězda Amanda Seyfried (34) se s manželem Thomasem Sadoskim (44) těšila v tichosti na narození druhého potomka. Po dcerce Nině (3) přišel na svět zdravý chlapeček.

Sympatický pár vstoupil do manželství na jaře roku 2017. Slavní rodiče krásné dcerky Niny se netajili tím, že by jí rádi dopřáli sourozence a stali se tak dvojnásobnými rodiči. Ale herečka druhé těhotenství dlouho utajovala. Nakonec porodila zdravého a silného chlapečka, jehož jméno zatím není světu známo. Pochlubila se dojemnou fotkou s miminkem na srdci, kde ho drží za drobnou ručičku.

“Od chvíle, kdy se nám před třemi lety narodila dcera, jsme si s manželem dali závazek. Pomáhat také dětem, které jsou těžce zasaženy konflikty a válkami, hybnou silou v našich životech. Narozením našeho syna se práce organizace INARA a War Child stala naší Severkou,“ řekla hollywoodská hvězda v prohlášení organizace, kde oznámila narození syna.

Nyní už čtyřčlenná rodina si vybudovala domov na statku, který prošel kompletní rekonstrukcí. Herečka známá mimo jiné z role Sophie v oblíbeném muzikálovém hitu Mamma Mia! přiznala, že je šťastná ze svého rozkošného syna a domova, který s manželem Thomasem vytvořili pro své děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.