Honza Musil odhalil detaily seznámení s osudovým mužem Jakubem. Seznamka, překvapení a pak litry potu na Ještědu, prozradil moderátor

Honza Musil (vlevo) s partnerem Jakubem
Honza Musil (vlevo) s partnerem Jakubem
Foto: Se svolením Honzy Musila
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2022

Jsou spolu od uzavření registrovaného partnerství prakticky šest let. Slavný moderátor Honza Musil (55) je po boku partnera Jakuba Bialého (31) šťastný a pokud dojde řeč na to, zda si pamatuje, jak se se svým osudovým mužem seznámil, nezaváhá. "My jsme se seznámili na seznamce," zcela otevřeně sdělí, když se ho někdo dotáže. Pro redakci ŽivotvČesku.cz se ohlédl nejen za seznámením, ale prozradil, jak vypadalo jejich první rande.

Šestileté výročí od »svatby« Honzy Musila a jeho letitého partnera připadá na 9. září. Znají se spolu ale mnohem déle. "Celkem deset let," uvedl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný moderátor, který zároveň přiblížil na dotaz redakce, jak se spolu s Jakubem vlastně seznámili a čím ho mladší partner okouzlil.

"Dostal mě tím, jak je obyčejný, pracovitý a chlap. Seznámili jsme se na seznamce, ale když jsme se poprvé viděli, ještě s námi byla kamarádka, tak jsem si myslel, že to je nějaký vtip, protože u Kuby jde těžko poznat, že se mu libí stejné pohlaví. Je to myšleno tak, že se mu líbí sport, nemá zženštělé projevy. A musím říct, že mě to překvapilo. Zkrátka na mě působil jako kluk, který spíš bude balit holky," zavzpomínal pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor na seznámení se svým osudovým mužem.

Honza Musil také prozradil, jak vypadalo první společné rande. Pamatuje si ho přesně, protože rozhodně nebylo v nějaké restauraci, jak to u mnohých párů bývá, ale s nadsázkou řečeno mírně adrenalinové.

"To si pamatuji naprosto přesně. Vyrazili jsme do Liberce a šli jsme na Ještěd a podotýkám, že jsem si ten kopec vyšlápli, žádná lanovka, ale pěkně po svých, takže jsme se pořádně zapotili. Bylo to fajn a stačil jeden výlet a věděl jsem, že to je to to pravé ořechové, jak se lidově říká," dodal pro ŽivotvČesku.cz sympatický »spíkr«.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.