Honza Musil oslaví 6 let společné lásky po boku partnera Jakuba. Nikdo nechápe, že spolu dokážeme být 24 hodin denně, říká moderátor

Honza Musil
Honza Musil
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2022

Uplyne krásných šest let, kdy charismatický Honza Musil (55) do toho potřetí praštil - uzavřel registrované partnerství. V pražské Grébovce si tehdy řekl své »ano« s letitým přítelem Jakubem Bialým (31). A to vše pod dohledem exmanželky Ivety, se kterou má dvě dcery Lucii a Veroniku. Ke jménům si partneři přidali ještě jedno společné Gareth. "Budeme mít na začátku září s Kubou výročí šest let od »svatby«. Ale známe se celkem už deset let," řekl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný moderátor.


U sochy Neptuna v pražské Grébovce Honza Musil v roce 2016 zpečetil vztah s partnerem Jakubem Bialým a také to, že chtějí jít životem oficiálně po společné cestě. Oddávající tehdy měla asi dvacet minut řeč, následně partneři řekli »ano«, vyměnili si prstýnky a políbili se.

Od té doby se od sebe nehnou prakticky na krok. "My jsme spolu skutečně dvacet čtyři hodin denně, což nechápou naši blízcí, ale ani kamarádi. My spolu pracujeme, žijeme, usínáme, probouzíme se, snídáme, ale i večeříme. Jediná výjimka, kdy jsme spolu takto nemohli trávit čas, byla, když jsem byl v nemocnici. Zvládáme to ale spolu naprosto hravě, což mnozí kolem nás nechápou," řekl pro ŽivotvČesku.cz Honza Musil s tím, že hlavní roli v tom hraje vzájemný respekt, úcta a tolerance.

Oslava výročí, které připadá na 9. září, bude skromná. Ani v den, kdy spolu uzavřeli registrované partnerství, nikdo z českého showbyznysu nebyl přítomen. Honza Musil to tehdy vysvětlil tím, že nechtěl ze svého dne dělat estrádu.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.