Honza Musil se pochlubil snímkem, který dojme i tu nejvíce necitlivou ženu. Otevřeně řekl, jak jeho vnoučata berou, že mají dědečka místo babičky

Honza Musil
Honza Musil
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2022

Oblíbený moderátor Honza Musil (54) se raduje již ze čtvrtého vnoučete, které se narodilo nedávno. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak si svou roli užívá a jaké je pro jeho partnera Jakuba Bialého (32) být dědečkem v tak mladém věku. "Určitě je aktivnější než jiní dědečkové a babičky," řekl s úsměvem Honza Musil.

Již dva měsíce se moderátor Honza Musil, kterého diváci znají z show »Nebezpečné vztahy«, vysílané na televizní stanici Barrandov, raduje z nového vnoučka Matyáška. Toho mu porodila jeho dcera Veronika (32), kterou má z manželství s Ivetou Musilovou (55). Stal se tak již čtyřnásobným dědečkem. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak si s partnerem Jakubem svou roli užívají.

"Je to samozřejmě super, děti jsou skvělé. Manžel je sice docela mladý dědeček, ale alespoň si ho vnoučata pořádně užijí. Přeci jen je aktivnější než jiní dědečkové a babičky. Takže můžou spolu pořádně řádit," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem moderátor, který momentálně spolupracuje s charitativním portálem Donio a natáčí internetový pořad »Nová naděje«.

Že mají děti dva dědečky, není úplně obvyklé, nabízí se proto otázka, jak to vnoučata slavného páru vnímají. "Děti jsou úplně v pohodě, jsou zvyklé. Ale možná je to také tím, že nejstaršímu je teprve šest, a tak nad tím ještě tolik nepřemýšlí a berou to, jak to je," řekl Honza Musil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si ale nedělá obavy, že by se to v budoucnu mělo změnit.

Moderátorova dcera Veronika je kromě malého Matyáška ještě maminkou Kubíka (4). Druhá dcera Lucie (36) má naopak dvě dcery - Sáru (6) a Viktorku (2). Honza Musil s Jakubem si tak užijí spoustu legrace. V rodině navíc panují harmonické vztahy také s Honzovou bývalou manželkou Ivetou, a tak si dokáží »povinnosti« prarodičů užívat dokonce všichni společně.

Ivetu si Honza Musil bral ještě jako student velice mladý. Oba dva se dokonce museli nechat zplnoletnit, aby ke svatbě vůbec mohlo dojít. Po čase si však sympatický moderátor uvědomil, že jej přitahují spíše pánové než dámy, a i přes počáteční těžkosti to s manželkou dokázali vyřešit diplomaticky a zůstat nejen dobrými přáteli, ale také rodiči. Iveta dokonce před pěti lety byla na Honzově svatbě s Jakubem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.