Honza Musil se stal potřetí dědečkem. Jeho dceři se narodila holčička, dostala jméno vítězství

Moderátor Honza Musil
Moderátor Honza Musil
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2020

Moderátor Honza Musil (53) se v polovině roku pochlubil krásnou novinkou, že se brzy stane trojnásobným dědou. Jeho dcera Lucie čekala druhého potomka. A v pátek 13. přivedla konečně na svět holčičku, která dostala jméno Viktorie. Populární moderátor si přírůstek do rodiny moc užívá.

Třetí vnoučátko je na cestě, a maminka Lucie si to užívá a my s ní,“ řekl tehdy pro ŽivotvČesku.cz Honza.

"Pátek 13… Rok 2020. Jakub a já, celá naše rodina záříme štěstím. Lucinka přivedla na svět nové miminko. Jmenuje se Viktorie a je krásná! Vítám tě holčičko v naší rodině. Třetí vnoučátko. Ať je pro Tebe cesta života co nejsnadnější, protkaná štěstím, láskou a zdravím. Jsme tu pro tebe celá rodina, spolu s tvojí maminkou, tatínkem a sestřičkou," upřesnil moderátor Honza Musil k narození své vnučky.

Musil je tak trojnásobným dědečkem. Sára je Honzovým prvorozeným vnoučetem, na svět přišla v roce 2016. Druhého vnoučete se Musil dočkal před dvěma lety díky mladší dceři Veronice, která porodila syna Jakuba.

Význam jména Viktorie:

Jméno Viktorie pochází z latiny, kde victoria znamená »vítězství«. Tento význam je skryt nejen ve jménech Viktorie a Viktor, ale i v některých ryze českých jménech jako např. Václav apod. Viktorie je římská bohyně vítězství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.