Honza Musil ukázal svou bývalou manželku, se kterou má výborné vztahy. Slavíme narozeniny, Ivetka je na pár týdnů starší, říká

Honza Musil a jeho vnoučata
Honza Musil a jeho vnoučata
Foto: Se svolením Honzy Musila
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2022

Oblíbený moderátor Honza Musil (54) se sice nijak netají tím, že jeho srdce patří muži, konkrétně jeho partnerovi Jakubovi Bialému (30), v minulosti však byl ženatý. Se svou bývalou manželkou má dodnes perfektní vztah, a přestože již netvoří pár, fungují i nadále jako rodina. "Dnes je ten okamžik, kdy je Ivetka opět starší než já. Je to ale jen na pár týdnů," uvedl Honza Musil na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o rodinných vztazích.

Vztah Honzy Musila a jeho bývalé ženy Ivety (55) začínal téměř jako pohádka. Svou vyvolenou si moderátor bral ještě jako student velice mladý. Oba dva se dokonce museli nechat zplnoletnit, aby ke svatbě vůbec mohlo dojít. Po čase si však Honza Musil uvědomil, že jej přitahují spíše pánové než dámy.

I přes počáteční těžkosti a smutné okamžiky situaci s Ivetou dokázali vyřešit diplomaticky a zůstat nejen dobrými přáteli, ale také rodiči. Iveta dokonce před pěti lety byla na Honzově svatbě s jeho současným partnerem Jakubem.

V současnosti dvojici kromě přátelství spojují také jejich dcery, Veronika a Lucie, které je již dokonce učinily prarodiči. Veronika má dva syny, nedávno narozeného Matyáška a staršího Kubíka (4). Druhá dcera Lucie (36) má naopak dvě dcery - Sáru (6) a Viktorku (2). Přestože jsou roky rozvedeni, tak jim nedělá problém trávit čas společně v rodinném kruhu. Důkazem je třeba zmíněná oslava narozenin Ivety, se kterou se moderátor neváhal pochlubit ani na sociálních sítích.

Čas s vnoučaty tráví nejen Honza a Iveta, ale také moderátorův partner Jakub, takže děti mají dva dědečky. Podle moderátora jim to však nedělá žádné potíže. "Děti jsou úplně v pohodě, jsou zvyklé. Ale možná je to také tím, že nejstaršímu je teprve šest, a tak nad tím ještě tolik nepřemýšlí a berou to, jak to je," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz netypickou životní situaci.

"Je to samozřejmě super, děti jsou skvělé. Manžel je sice docela mladý dědeček, ale alespoň si ho vnoučata pořádně užijí. Přece jen je aktivnější než jiní dědečkové a babičky. Takže můžou spolu pořádně řádit," dodal s úsměvem Honza Musil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že mít dva dědečky, z toho jednoho velmi mladého, může mít své výhody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.