Honza Musil ukázal tvář rozkošné vnučky. Strašně si to užíváme, svěřil své pocity moderátor

Moderátor Honza Musil se stal potřetí dědečkem
Moderátor Honza Musil se stal potřetí dědečkem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

"Jsem pyšný dědeček a hrozně si tu roli užívám," svěřil se populární moderátor Honza Musil (53) pro ŽivotvČesku.cz se svými pocity, když se mu narodila třetí vnučka, která dostala krásné jméno znamenající vítězství - Viktorie.

Jeho dcera Lucie čekala druhého potomka. A v pátek 13. přivedla konečně na svět přivedla holčičku, na kterou se netrpělivě těšila celá rodina.

"Čím je člověk straší, má jiné hodnoty. A já si užívám každý den a zpráva o narození vnučky mi udělala obrovskou radost," prozradil své pocity Honza, který dlouhé roky platí za seriózního moderátora a na svém profilu na sociální síti se pochlubil svou rozkošnou vnučkou.

Viktorie ❤️

Zveřejnil(a) Honza Musil dne Sobota 14. listopadu 2020

Musil je tak trojnásobným dědečkem. Sára je Honzovým prvorozeným vnoučetem, na svět přišla v roce 2016. Druhého vnoučete se Musil dočkal před dvěma lety díky mladší dceři Veronice, která porodila syna Jakuba.

Význam jména Viktorie:

Jméno Viktorie pochází z latiny, kde victoria znamená »vítězství«. Tento význam je skryt nejen ve jménech Viktorie a Viktor, ale i v některých ryze českých jménech jako např. Václav apod. Viktorie je římská bohyně vítězství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.