Honza Musil ukázal tvář rozkošné vnučky. Strašně si to užíváme, svěřil své pocity moderátor

Moderátor Honza Musil se stal potřetí dědečkem
Moderátor Honza Musil se stal potřetí dědečkem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

"Jsem pyšný dědeček a hrozně si tu roli užívám," svěřil se populární moderátor Honza Musil (53) pro ŽivotvČesku.cz se svými pocity, když se mu narodila třetí vnučka, která dostala krásné jméno znamenající vítězství - Viktorie.

Jeho dcera Lucie čekala druhého potomka. A v pátek 13. přivedla konečně na svět přivedla holčičku, na kterou se netrpělivě těšila celá rodina.

"Čím je člověk straší, má jiné hodnoty. A já si užívám každý den a zpráva o narození vnučky mi udělala obrovskou radost," prozradil své pocity Honza, který dlouhé roky platí za seriózního moderátora a na svém profilu na sociální síti se pochlubil svou rozkošnou vnučkou.

Viktorie ❤️

Zveřejnil(a) Honza Musil dne Sobota 14. listopadu 2020

Musil je tak trojnásobným dědečkem. Sára je Honzovým prvorozeným vnoučetem, na svět přišla v roce 2016. Druhého vnoučete se Musil dočkal před dvěma lety díky mladší dceři Veronice, která porodila syna Jakuba.

Význam jména Viktorie:

Jméno Viktorie pochází z latiny, kde victoria znamená »vítězství«. Tento význam je skryt nejen ve jménech Viktorie a Viktor, ale i v některých ryze českých jménech jako např. Václav apod. Viktorie je římská bohyně vítězství.

Najít životního partnera, po jehož boku člověk zažívá opravdovou lásku, se dá považovat za...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu