Howard z Teorie velkého třesku prošel velkou proměnou. Pohublého a s prošedivělým vousem by ho leckdo nepoznal

Simon Helberg
Simon Helberg
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2022

V roce 2007 se na televizních obrazovkách objevil sitcom Teorie velkého třesku. Jednou z jeho hlavních hvězd byl herec Simon Helberg (41), který ztvárnil v lásce neúspěšného leteckého inženýra Howarda. Proslul barevnými outfity, výraznými opasky, útlou postavou a účesem na helmu. Dnes, tři roky po skončení seriálu, by ho leckdo nepoznal. Pro magazín News Week herec promluvil o tom, jaké epizody sitcomu má nejraději.

Zpočátku neoblíbená postava Howarda Wolowitze v seriálu Teorie velkého třesku se časem dočkala popularity. Pro fanoušky sitcomu se jedná o neodmyslitelného muže, bez kterého by děj přišel o mnoho zábavných příběhových linek. Už jen pohled na něj navíc dokázal diváka rozesmát, jeho vkus byl totiž skutečně vytříbený.

Herec Simon Helberg, který Howarda hrál od roku 2007 do roku 2019, je ve skutečnosti v oblékání o mnoho střídmější. Dokonce tak, že kdyby kolem vás prošel v obchodě, zřejmě byste si ani nevšimli, že je to on. Jeho outfity v pořadu kupodivu nejsou tím, na co rád vzpomíná. Jeho nejoblíbenější epizody jsou ty, v nichž se objevil někdo speciální.

"Neřekl bych, že mám přímo jednu oblíbenou epizodu. Rád ale vzpomínám třeba na natáčení první z těch, kde se objevil známý teoretický fyzik Stephen Hawking. Pak s námi natáčel ještě několikrát. Taky jsem rád natáčel se svou seriálovou manželkou, moc dobře se mi s ní spolupracovalo," řekl Simon Helberg pro magazín News Week.

Přestože od odvysílání posledního dílu oblíbeného sitcomu uběhly teprve tři roky, představitele Howarda by zřejmě leckdo nepoznal. Účes totiž nemá ani zdaleka takový, jaký je znám z obrazovek, o něco zhubl a také si nechal narůst prošedivělý plnovous. Dokazují to jeho poslední snímky, na kterých je zachycen cestou z nákupu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.