Hra na oliheň se vrátí a s ní i dvě důležité postavy. Režisér a tvůrce prozradil, na čí návrat se mohou fanoušci těšit

Profimedia
Herec Jung-Jae Lee v seriálu Hra na oliheň
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 4. 2022

Seriál Hra na oliheň se po velkém diváckém zájmu dočká pokračování. Druhá řada má zatím scénář ve fázi příprav, už nyní je ale jasné, že na obrazovky se vrátí dvě zásadní postavy. Prozradil to režisér Hwang Dong-hyuk (50) pro magazín Deadline a fanoušky tak zaručeně potěšil.

Poslední díl první řady seriálu Hra na oliheň, v němž se hlavní hrdina rozhodl nenastoupit do letadla, nechal možnosti vzniku druhé série otevřené dveře. Fanoušci nechtěli otevřený konec a na sociálních sítích volali po pokračování. Tvůrci jejich prosby vyslyšeli a rozhodli se přijít s dalšími epizodami. Od Netflixu, kde seriál vyšel loni v září, dostali zelenou.

Už nyní je zřejmé, že některé postavy na obrazovkách nebudou. Přece jen už v samotném průběhu brutálních her jich celá řada zemřela. Hwang Dong-hyuk, který seriál vymyslel a také zrežíroval, nyní prozradil, že se stoprocentně vrátí dvě postavy. Alespoň na ně se mohou diváci těšit. Otevřené dveře k návratu pak nechal i herečce, jejíž postava zemřela.

"Určitě se vrátí hráč 456, to mohu slíbit. Vrátí se také herec Hwang In-ho, který ztvárnil bílého koně," prozradil režisér v rozhovoru s magazínem Deadline. Diváci by rádi viděli postavu Kang Sae-byeok, ta ale zemřela těsně před koncem seriálu, a tudíž se to zdá být nemožné. "Třeba měla Kang dvojče, které se ve druhé řadě objeví," zažertoval Dong-hyuk.

Seriál Hra na oliheň měl premiéru v září 2021 a diváci si ho naprosto zamilovali. Na první příčce sledovanosti se dlouho držel v celkem 94 státech. Netflix se rozhodl natočit pokračování jen krátce poté, co se první série stala naprostým hitem.

Streamovací služba Netflix plánuje natáčet novou reality show inspirovanou populárním jiho...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu