Hraběnka z Bondovky, která podlehla rakovině. Smrt Cassandry Harris zlomila Brosnanovi srdce

Pierce Brosnan s manželkou Cassandrou Harris, dcerou Charlotte a synem Christopherem
Pierce Brosnan s manželkou Cassandrou Harris, dcerou Charlotte a synem Christopherem
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 12. 2020

Byla mladá, krásná a talentovaná. Kvůli nevyzpytatelným cestám osudu si Cassandra Harris (†43) bohužel v příliš filmech nezahrála a když zemřela na rakovinu vaječníků, nechala tu po sobě 3 děti a truchlícího manžela Pierce Brosnana (67).

Cassandra Harris byla v mládí jen obyčejnou krásnou dívkou, která neměla ambice se proslavit. Žila úplně normálním životem a občas hrála v malých divadlech, dokud ji v Londýně úplnou náhodou nepotkal herec Sammy Davis Jr., kterému se tuze zalíbila. Vyfotil si ji a dostal na obálku časopisu s titulkem, že takhle podle něj vypadá dokonalá žena.

Shodou okolností se seznámila s Piercem Brosnanem, neboli budoucím Bondem, když začala natáčet Bondovku s názvem Jen pro tvé oči. Aniž by to tušila, vzala si muže, který měl být příštím agentem 007.

Starala se o tři děti, dvě z předchozího vztahu a jedno s Brosnanem, a dávala si pauzu od kariéry. Vypadalo to, že byl její život perfektní. Cesty osudu jsou ale nevyzpytatelné a občas se vydají směrem, který nejednomu člověku ublíží.

Zákeřná nemoc

V roce 1987, ve chvíli, kdy se vše zdálo dokonalé, byla Cassandře diagnostikována rakovina vaječníků. Na tuto nemoc zemřela její matka a Harris s ní válčila 4 roky. Podlehla jí v prosinci 1991, necelé 2 týdny po 43. narozeninách.

Rakovina vaječníků si v její rodině vybrala další oběť v roce 2013. Cassandry matka, sama Cassandra a nakonec i její dcera jí po dlouhém boji a snaze žít podlehly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.