Hrdina z Nagana slaví narozeniny. Jako kluk jsem si přál míč, dnes chci konec covidu, říká Dominik Hašek

Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Hokejová legenda, která dovedla český národní tým k vítězství na ZOH v Naganu slaví 56. narozeniny. Dominik Hašek prozradil, jaké dárky mu dělaly radost v dětství. "Dnes bych si hlavně přál, abychom se mohli vrátit do normálního života," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Dominik Hašek.

Legenda NHL, olympijský vítěz z Nagana, kritik premiéra Andreje Babiše, podnikatel, táta dvou dětí a v neposlední řadě muž, který jeden čas pokukoval po prezidentském křesle. To vše a mnohem více je Dominik Hašek, který slaví 56. narozeniny.

"Já tedy žádnou oslavu nechystám. Zrovna jste mě zastihli na obchodním setkání a dostal jsem tady dort. Takže zrovna sedíme u kávičky a vychutnáváme dortík. Myslím si, že něco na večer nachystá přítelkyně, ale uvidíme," uvedl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Dominátor a zavzpomínal, jaké dárky mu dělaly radost v dětství.

"Už se mi trochu míchá, co bylo na Vánoce a co bylo na narozeniny, ale vždy mi udělaly radost věci na sport. Takže jsem dostával dokola hokejky a fotbalové míče, občas to proložila tenisová raketa. Bylo toho hodně, ale opravdu jsem měl vždy radost," vrátil se Dominik Hašek ve vzpomínkách do dětství.

Dnes má hokejová legenda náročnější přání. Sám říká, že dárky, které se dají koupit, už ho tolik nenaplňují. Už více kouká po tom, co za peníze koupit nejde.

"Snad to nebude znít populisticky, ale kdyby to šlo, tak bych si opravdu přál, abychom se vrátili do normálního života, jako jsme byli zvyklí před více než rokem. Aby tato doba skončila," dodal pro ŽivotvČesku.cz Dominik Hašek s tím že věří, že temná doba tu nebude navěky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.