Hrdinka dokumentu Katka odhalila plány pro rok 2021. S přítelem si pronajmu ubytovnu, prozradila

Katka Bradáčová
Katka Bradáčová
Foto: ŽivotvČesku
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 2. 2021

Žena, která se stala veřejně známou díky dokumentu Katka od režisérky Heleny Třeštíkové (71), plánuje nový a lepší život. Chce si najít pořádné bydlení a dokonce má nový občanský průkaz. "Je to teď lepší, mám nové plány a dokonce mám už i občanku," uvedla Katka Bradáčová (43) pro ŽivotvČesku.cz.

Katka Bradáčová, která se díky emotivnímu dokumentárnímu filmu stala symbolem toho, jaké zlo umí napáchat tvrdé drogy, znovu vyhlíží lepší budoucnost. Podaří se jí přečkat náročnou zimu a je také ráda, že má za sebou partnerskou krizi. Po jejím boku je zpět přítel Ivo a pár se stará o nového psa jménem Zodiac.

Čtyřnohý kamarád jménem Sargon, který Katce dělal společnost tři roky, byl prý chronický útěkář. V loňském roce skončil třikrát v útulku a nakonec ho adoptoval nový majitel. I přes to, že hlavní postava dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové po Sargonovi smutní, těší se z nové budoucnosti.

"Mám nové plány. Mám teď už i občanku a Ivo má taky občanku a chceme si něco pronajmout nebo jít na ubytovnu," sdělila na kameru Katka Bradáčová pro ŽivotvČesku.cz.

S přítelem Ivem dosud trávila noci v místě, které má střechu. "Je tam voda, střecha, je tam teplo. Není to tak špatný," přiznala Katka Bradáčová pro ŽivotvČesku.cz na konci roku 2020.

Katku Bradáčovou uvedla, že zažívá poměrně klidné a dobré období. "Žije se mi na současné poměry dobře, myslím si, že jsou na tom mnozí hůř," zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz svůj současný stav.

Koronaviru se Katka Bradáčová nebojí a očkování podstupovat nebude. "Covid jsem neprodělala. Očkování mě mine," dodala Katka s tím, že toto téma jde mimo její každodenní starosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.