Hrdý otec Libor Bouček: S nečekaným gustem se snažím přebalovat, vyhlížím každé další koupání, říká

Libor Bouček s manželkou Gabrielou
Libor Bouček s manželkou Gabrielou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 14. 3. 2021

Moderátor Libor Bouček (40) si užívá roli otce. S třetí manželkou, půvabnou Gabrielou (29) se dočkali prvního společného potomka - syna, který dostal jméno Albert. Pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak se mu s přírůstkem do rodiny změnil život. "Plně si uvědomujeme, že se vlastně už navždy nepřestaneme tak trochu bát," prozradil respektovaný »spíkr«.

Malý Albert se narodil 16. února krátce před 22. hodinou. Pyšný otec se s krásnou zprávou pochlubil na sociální síti Instagram. S manželkou se rozhodli, že snímek z porodnice nebudou zveřejňovat, protože pro ně jde o velmi citlivou a osobní záležitost.

Moderátor si ale roli otce užívá. A uvědomuje si, že teprve teď jeho život dostal naprosto jiný a důležitý rozměr.

"Obsah dnů se výrazně proměnil. Doma oba s Gábi sledujeme každodenní proměny, kterými prochází šťastný a zdravý Albert. Plně si uvědomujeme, že se vlastně už navždy nepřestaneme tak trochu bát. O něj. Ale to k tomu patří. S nečekaným gustem se snažím přebalovat, vyhlížím každé další koupání a spánkový deficit beru jako dar. Jinak to nejde. Vygoogloval jsem snad všechny články o kojencích. Jsem překvapen, co vše se píše na webech a do práce si vlastně chodím odpočinout," popsal svou roli otce a jak si první dny života milovaného syna užívá.

Moderátor už byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla slovenská moderátorka Mariana Ďurianová, se kterou vstoupil do manželství v roce 2006 a o necelý rok později se rozvedli. Jeho druhou manželkou byla právnička Jana Hlaváčková, se kterou se oženil v roce 2009. Rozvod přišel o čtyři roky později. Nakonec štěstí našel po boku osudové ženy - finalistky soutěže Miss Gabriely Bendové - společně se stali pyšnými rodiči.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.