Hrobník Michal pobavil porotu pěvecké soutěže. Přál bych si, abys mi vykopal hrob, překvapil ho Pavol Habera

Autor: Se svolením TV Nova | SuperStar
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Moment, na který čekali milovníci vynikající zábavy a fanoušci SuperStar, je zde. Už v sobotu večer čeká na diváky televize Nova první epizoda castingových dílů. Nový ročník přivede na obrazovky nadějné a talentované zpěváky i ty, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí, nebo šokují. Hned první soutěžící vzbudí u hvězdné poroty velkou pozornost.

Hned jako první soutěžící se hvězdné porotě ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera a Marián Čekovský představil mladý muž jménem Michal Květ. Už jen jeho sebevědomý příchod vzbudil u poroty velkou pozornost. Tak velkou, že dokonce Marián s Paľem museli Michalovu chůzi sami vyzkoušet.

Michal ale porotu dokázal pobavit i dalšími věcmi. Například svým povoláním – je totiž hrobník. A rovnou Paľo Haberovi slíbil, že ho osobně pohřbí. Pavol si totiž vykopání hrobu od tohoto soutěžícího sám přál. "Já bych si přál, abys mi ty vykopal hrob. Ale fakt," řekl přísný porotce.

Michal následně před Haberou zazpíval jeho vlastní písničku. Zda se setkal s úspěchem či ne diváci zjistí při sledování prvního dílu oblíbené pěvecké show.

Michal je nadšeným fanouškem SuperStar a kromě výhry v soutěži by si přál vysokou štíhlou blondýnku s dlouhýma nohama. "Líbí se mi Lucinka Vondráčková," prozradil porotě. Uvidíme, možná takovou ženu právě díky návratu fenomenální pěvecké show nakonec získá.

Soutěžící Michal Květ
Soutěžící Michal Květ
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.