Hudební návrat roku. Adam Vojtěch řeší koncert, který byl původně recesí. Kapela souhlasila, říká

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2020

V případě, že rezignujete na svůj post ministra, uděláme vám turné. Taková byla před časem slova šéfa společnosti prodávající vstupenky. V době, kdy je pronášel, patrně netušil, že k tomu dojde. K velkému návratu na hudební pódia exministra zdravotnictví ale nejspíš dojde. "Skutečně ta společnost ohlásila můj koncert, výzvu jsem přijal. Tento týden budeme řešit detaily," řekl pro ŽivotvČesku.cz Adam Vojtěch.

Zprvu to vypadalo jako vtip, teď koncert bývalého ministra zdravotnictví začíná mít obrysy. Společnost krátce po rezignaci Vojtěcha ohlásila prodej lístků na akci Adam Vojtěch COMEBACK 2020.

Šéfa společnosti k vyhlášení koncertu popíchl pokles tržeb spojených s měnícími se vládními opatřeními. A koncert pro bývalého účastníka soutěže SuperStar byl tak po jeho rezignaci na světě.

Jeden »lupen« na Adama Vojtěcha se prodával za deset korun. Za 11 korun se prodávaly VIP vstupenky, které obsahovaly bonus v podobě, že si majitel lístku může vzít i židli na sezení. Což byl opět trefný vtip směrem k vládním opatřením, kdy počet sedících diváků na kulturních akcích byl v té době vyhlášen v počtu na 2000. "Vstupenky Adam Comeback FLEXI platí do 31.12.2021, jsou odolné proti nejvýše 10ti časovým změnám (změny termínu), 10ti změnám místa, 10x mohou změnit majitele a oproti jiným vánočním dárkům udělají až 10x větší radost," uvedla k prodeji lístků společnost, jejichž nákup byl omezen jedním dnem.

A i když se zdálo, že si lístek nikdo nekoupí, za večer se jich prodalo přes 700 kusů. "Přijal jsem výzvu té společnosti, která ohlásila můj koncert. V tomto týdnu to budeme řešit. Oni jsou připraveni do toho jít a skutečně to nebrali jen jako recesi. Budeme řešit místo a jakým způsobem to pojmout ve světle nějakých dalších opatření," přiblížil Adam Vojtěch pro ŽivotvČesku.cz s tím, že členové kapely jsou připraveni to na pódiu pořádně »rozpálit«.

"S kapelou jsem v kontaktu a oslovil jsem členy, jestli by do toho se mnou šli a všichni řekli, že ano. Na nové skladby nebyl moc čas, takže zazní spíše nějaké starší věci. Určitě to ale nebude tak, že bych se vrátil profesionálně k hudbě. Stále to pro mě bude koníček, který pro mě bude relaxem," dodal bývalý ministr zdravotnictví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.