Hvězda 80. let Standa Hložek prozradil, jak dnes žije. Leoš Mareš mi změnil život, svěřil se

Zpěvák Standa Hložek
Zpěvák Standa Hložek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2020

Idol osmdesátých let Standa Hložek (65) prožívá velmi příjemné období. Podle jeho slov se na poli hudby začalo dařit, a to díky moderátorovi Leošovi Marešovi (44). S ním totiž po republice vystupuje a zájem lidí je obrovský. "Užívám si to," řekl pro ŽivotvČesku.cz Hložek.

Úspěšný moderátor Leoš Mareš rozjel před časem produkt v podobě show, kde vystupují jeho hosté. Mezi nimi hudebník Standa Hložek a moderátorka Katka Říhová.

"Jde o projekt Leoše, který nese název Staré pecky, kde se potkávám s lidmi, které mám rád, ale nikdy jsem s nimi nespolupracoval. Na akci vystupuji a zpíváme tam staré hity. S Leošem jezdíme postupně po celé republice, je to nepravidelné. Překvapuje mě, jaký to má obrovský úspěch a odezvu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Standa, jehož hity lidé poslouchají dodnes a stále se řadí k úspěšným.

Standa si spolupráce se slavným moderátorem velmi váží. Užívá si skutečnost, že kde se Marešova show objeví, je vyprodáno.

"Myslím si, že Leoš je velmi talentovaný člověk, překvapil mě svou pracovitostí, inteligencí a nápady. Hrozně si to užívám, změnilo mi to život, protože jsem rád mezi lidmi, kteří jsou v pohodě," vysekl pochvalu kolegovi Standa Hložek.

V soukromí legendární zpěvák týden co týden pendluje mezi Prahou a Moravou. "Minulý rok mi zemřela maminka a tak se musím starat o dům. Takže pravidelně tři dny v týdnu jezdím na Moravu a pak zpět," dodal pro ŽivotvČesku.cz legendární zpěvák.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.