Hvězda Beverly Hills 90210 ukázala 18letou dceru. Podoba s matkou Jennie Garthovou se nedá přehlédnout

Herečka Jennie Garthová
Herečka Jennie Garthová
Foto: showpix.cz

Z manželství americké herečky Jennie Garthové (49) a hvězdy Stmívání Petera Facinelliho (47) vzešly tři dcery – Luca Bella, Fiona Eve a prostřední 18letá Lola Ray. Dívka je věrnou podobou své slavné matky, ale v minulosti jí připravila šokující překvapení v rámci rodinné televizní show, kde s ní vystupovala.

Filmová herečka a režisérka Jennie Garthová se proslavila rolí Kelly Taylorové v kultovním seriálu Beverly Hills 90210, který kraloval televizním obrazovkám od 90. let. Přesto, že obrovská popularita neustále rostla a pracovních úspěchů bylo nespočet, v osobním životě se půvabné blondýnce moc nedařilo. Po prvním manželství s Danielem Clarkem se v roce 2001 provdala za hereckého kolegu Petera Fascinelliho, známého jako doktora Carlislea Cullena z celosvětového fenoménu Stmívání. "Víte, je to opravdu vtipné. Myslím si, že jsem dcerám Stmívání pokazil, protože se cítily zkrátka trapně," uvedl herec v televizní show Access. Pohledný pár udržel manželství dlouhých 11 let, ale v roce 2012 došlo na rozvod. Z jejich lásky se narodily tři dcery a prostřední 18letá Lola Ray je mladší verze své matky.

Zahrála si v romantické komedii Accidentally in Love z roku 2011, kde hlavní roli ztvárnila Jennie Garthová. Lola Ray je svérázná dívka, která se upřímnosti nebojí ani na veřejnosti. Jako čtrnáctiletá vystupovala s matkou v televizní rodinné show Celebrity Family Feud, kde známý moderátor Steve Harvey (64) uvedl, jaká otázka byla položena 100 ženám. Šlo o pojmenování něčeho, co by měl moderátor naučit jejich muže dělat lépe.

Na to okamžitě zareagovala oproti soupeři naproti za pultem Lola Ray a odpověděla sex. V šoku a beze slov zůstal nejen Steve Harvey, ale především seriálová Kelly, která se vzápětí za vyjádření dcery omlouvala, jak uvedl web Yahoo.com.

Lola Ray vyrostla v krásnou mladou slečnu, která na konci loňského roku oslavila osmnáctiny. Přesto, že má viditelné rysy i po otci, podobá se spíše Jennie Garthové. I po rozvodu rodičů má s oběma hezký vztah a uvidí se, jestli se rozhodně kráčet v jejich stopách, nebo svoji budoucí kariéru zaměří zcela jiným směrem.

Odchod hollywoodského herce Luka Perryho (†52) byl v roce 2019 velkou tragédií, se kterou ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.