Reklama:

Hvězda Dallasu prodává svůj ranč. Na pozemku je lázeňská chata, vinná jeskyně i obrovská zahrada. Podívejte se, jak to vypadá u Patricka Duffyho

Patrick Duffy
Patrick Duffy
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2022

Herec Patrick Duffy (73), který se proslavil jako Frank Lambert v seriálu Krok za krokem a také jako Bobby Ewing v seriálu Dallas, se rozhodl prodat svůj rozlehlý ranč. Ten se nachází na pozemku o rozloze více než 390 akrů v Medfordu ve státě Oregon a nový majitel za něj zaplatí 14 milionů dolarů. Pro deník The Wall Street Journal herec řekl, proč se k prodeji rozhodl.

Reklama:

Seriály Krok za krokem a Dallas se nesmazatelně zapsaly do paměti českých diváků, kteří televizi sledovali v 90. letech a na počátku nového tisíciletí. V obou jedny z hlavních postav ztvárnil herec Patrick Duffy, který nyní prodává svůj ranč. Ten koupil v roce 1990 ještě se svou manželkou Carlyn Rosserovou, která v roce 2017 ve věku 77 let podlehla zákeřné rakovině.

Reklama:

Podle deníku Daily Mail se na pozemku o rozloze 390 akrů nachází osm domů a několik z nich poskytuje příjem z pronájmu. Hlavní dům má čtyři ložnice spojené s uměleckou galerií, chodník k lázeňské chatě s vířivkou, vinnou jeskyni, domek s bazénem a velkou zahradu.

Prodej ranče nesouvisí jen s tím, že ho herec sdílel se zesnulou manželkou, která mu moc chybí. "Vždy jsme se tam cítili spíš jako správci než jako majitelé. Pozemek jsem objevil při rybaření s kamarádem. Byl nedotčený, žádná vyznačená cesta pro auta, jen pár malých cestiček skrz lesy," řekl Patrick Duffy deníku The Wall Street Journal.

Jako vášnivý rybář si nechal Patrick Duffy na pozemku vybudovat také rybník, který sloužil nejen k jeho vášni, ale také k zavlažování. Nový majitel rovněž bude moct pravidelně zvát na návštěvu hosty, protože k hlavnímu domu náleží dva menší domky určené právě pro ně.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: