Hvězda Divokého anděla slaví 44. narozeniny. Natalia Oreirová vylíčila, jak zvládla milostnou scénu

Herečka Natalia Oreirová s kolegou Facundem Aranou
Herečka Natalia Oreirová s kolegou Facundem Aranou
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2021

Stala se hvězdou latinsko-amerických telenovel a jako drzá služka Milagros v telenovele Divoký anděl okouzlila miliony diváků po celém světě. Uruguayská herečka a zpěvačka Natalia Oreirová slaví 19. května 44. narozeniny a nepřestává udivovat nestárnoucím půvabem a energickým duchem. V osobním životě je maminkou syna Merlína Atahualpa Molla (9), kterého má s manželem, hudebníkem a producentem Ricardem Mollem (63). Na postavu Milagros alias »Cholito« vzpomíná moc ráda a popsala také scénu, která pro ni byla jako pro mladou dívku hodně náročná.

Natalia Oreirová začínala s herectvím už jako osmiletá dívka na hereckých kurzech a byla tváří mnoha reklam známých světových značek. Rok 1999 byl pro ni zásadní v tom, že si zahrála služebnou bohaté rodiny Di Carlo jménem Milagros Espozito v argentinské telenovele Divoký anděl (v originále Muňeca Brava). Právě postava výmluvné dívky, která byla typická svou růžovou uniformou a také červenou kšiltovkou, ji dostala na výsluní popularity. Uruguayská kráska a pyšná maminka 9letého syna zavzpomínala, jak probíhalo natáčení seriálu, který si získal fanoušky několika věkových skupin.

"Moc hezká chvíle nastala na konci telenovely. Dostali jsme první scénář, jak má celý příběh skončit. Autoři navrhovali, že až se vezmeme, na ulici nás zastaví nějaká dívka, když pojedeme v autě - bude na nás házet vajíčka. A my bychom jí řekli: Co děláš? A ona by nám odpověděla jako nová Cholito. A já říkám ne, nebude další Cholito. Musí to skončit tak, aby to nepodrazilo hlavní postavy," řekla v rozhovoru na instagramovém streamu Natalia Oreirová a vzpomenula také na intimní scénu, která pro ni byla poměrně velkým soustem.

"Z Divokého anděla si pamatuji scénu, které pro mě byla hodně náročná. Byla to milostná scéna, která bývá těžká jak pro ženu, tak pro muže. Já byla ještě hodně mladá. Bylo to vlastně poprvé, co jsem takovou scénu točila. Jednalo se o první společnou chvíli Iva a Milagros v opuštěném domě – matrace na zemi, já zpívala Me Muero De Amor a Facundo (herec Facundo Arana, představitel hlavního hrdiny Iva Di Carla, pozn. red.) byl ke mně velmi pozorný a moc milý. Zkrátka takový, jaký je normálně, protože tohle člověk nemůže zahrát. V den natáčení byla hrozná zima," popsala jednu z nejnáročnějších scén úspěšné telenovely krásná herečka, která má dodnes velmi blízký přátelský vztah s kolegou Facundem Aranou (49).

Ve středu 19. května slaví Natalia Oreirová 44. narozeniny a svým vzezřením dokonale mate, protože vypadá o mnoho let mladší. Přesto, že dlouhou dobu odmítala sociální sítě, nakonec se stala jejich velkou fanynkou a jenom na instagramovém profilu si získala přes milion sledujících. Představitelka Milagros je temperamentní umělkyně, o které ještě filmový svět rozhodně uslyší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.