Hvězda Hry o trůny se tajně stala maminkou. Natalie Dormerová dokázala dcerku tajit čtvrt roku

Herečka Natalie Dormerová
Herečka Natalie Dormerová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 4. 2021

Herečka Natalie Dormerová (39), která se nejvíce proslavila jako Margaery Tyrellová v seriálu Hra o trůny, se tajně stala maminkou. V lednu přivedla na svět holčičku, o které dosud věděli jen příbuzní a blízcí přátelé. Natalie nemá sociální sítě, kvůli pandemii se nekonaly společenské akce a proto pro ni bylo hračkou těhotenství utajit.

Natalie Dormerová, jež hrála v seriálech Hra o trůny a Tudorovci, se tajně stala maminkou. V lednu na svět přivedla dcerku a kromě rodiny a nejbližších přátel nikdo nevěděl, že herečka vůbec čeká dítě. Informaci prozradila až nyní v podcastu That's After Life.

U hollywoodských hvězd se příliš často nestává, že by se jim podařilo těhotenství utajit až do konce, natož pak několik měsíců tajit i dítě. Natalii pomohlo, že se kvůli pandemii nekonaly společenské akce a také to, že nemá sociální sítě, podle kterých by mohli fanoušci cokoliv poznat.

"Během pandemie je otěhotnění a přivedení děťátka na svět asi to nejlepší, co můžete udělat," žertovala herečka v podcastu. "Myslím si, že i mé holčičce dojde, v jaké době se narodila. Až jí bude 30, bude sedět v baru a říkat, že je dítě covidu," zasmála se Dormerová.

Natalie uznává, že mateřství je náročné, přesto si ho užívá. "Jsou jí jen 3 měsíce a je můj uzlíček štěstí. Už si ale nikdy nebudu stěžovat na dlouhé natáčení v noci nebo brzy ráno, teď vím, jak vypadá skutečně nedostatek spánku," vysvětlila herečka.

"Blízcí mi říkali, že s dítětem se mi změní pohled na život. Já jsem to jen odkývala a myslela si svoje, ale měli pravdu. S herectvím to teď bude náročnější, kolegyně spoléhají na chůvy, to já nechci. Ráda bych se dceři věnovala co nejvíc a když to půjde, budu víc v divadle než u filmu. V mateřství tak budu mít víc prostoru," doplnila Natalie Dormerová, která ve Hře o trůny ztvárnila Margaery Tyrellovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.