Hvězda komedie Protivný sprostý holky je k nepoznání. Lindsay Lohanová výrazně zhubla a změnila účes

Herečka Lindsay Lohanová ve filmu Protivný sprostý holky
Herečka Lindsay Lohanová ve filmu Protivný sprostý holky
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2021

Proslavila se už jako dítě a nezapomenutelná zůstává například jako Cady Heronová v romantické komedii Protivný sprostý holky i v mnoha dalších filmech. Herečka Lindsay Lohanová (35) si prošla jako dětská hvězda náročnými roky a sláva ji dostala na pokraj sil. Ale dokázala se zvednout z pomyslného dna a vyrostla z ní pohledná a silná žena. Výrazně zhubla a mnozí by ji na první pohled ani nepoznali.

Rodačka z New Yorku začínala už jako tříleté dítě v modelingu a objevila se ve více jak šesti desítkách nejrůznějších reklam. Konec 90. let v jejím životě předznamenal velký úspěch díky rodinné komedii Past na rodiče, ve které získala hlavní roli dvojčat. Dokonce za ni byla oceněna cenou Young Artist Award. Od té doby se stala tváří disneyovských filmů – ať už se jednalo o komedii Zpověď královny střední školy, Můj auťák Brouk nebo populární »disneovky« Protivný sprostý holky, kde si zahrála chytrou studentku Cady Herononovou.

Právě romantická komedie z roku 2004 diváky nadchla a příběh středoškolské partičky dívek, které se vyžívají v pomluvách a jsou královnami školy, si získal obrovské množství fanoušků.

"Nikdy jsem v žádné uzavřené skupince nebyla, protože jsem během studia také natáčela a často jsem byla mimo školu. Snažila jsem se skamarádit se všemi, protože jsem si myslela, že je to tak nejlepší. Pokud kolem sebe totiž nemáte zrovna tu vaši skupinku, můžete se bavit i jinými kamarády. Na střední škole narazíte na dost podobných skupinek jako ve filmu, i proto si myslím, že jsou Protivný sprostý holky tak skvělé – jsou prostě ze života," řekla Lindsay Lohanová, jak uvedl web Shakefire.com.

Popularita jí dala zakusit i svou stinnou stránku, když propadla závislosti na alkoholu a omamných látkách. Kvůli nim měla řadu problémů se zákonem a musela podstoupit několik odvykacích kúr. Ale podařilo se jí zvednout ze dna, i když to vyžadovalo čas. Druhého července oslavila 35. narozeniny a za dlouhá léta od uvedení jednoho z jejích nejúspěšnějších filmů Protivný sprostý holky uplynulo přes 16 let. Lindsay Lohanová výrazně zhubla a nechala si zesvětlit a zkrátit vlasy. Zdá se, že se dokázala definitivně poprat i s vnitřními démony a ani po takové době neztrácí dívčí krásu a kouzlo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.