Hvězda Moderní Popelky po 17 letech: Hilary Duffová už je trojnásobná matka, která je pořád krásnější. Takhle dnes vypadá

Autor: Profimedia | Hilary Duff
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2021

Proslavila se v několika disneyovských filmech a její herecká kariéra začínala postupem času pokračovat stále úspěšnějším směrem. Hilary Duffová (34) začínala v branži už jako teenagerka v řadě romantických komedií – ztvárnila například hlavní roli Sam Montgomeryové v Moderní Popelce. Dnes už je z ní dospělá žena, která před nedávnem oslavila 34. narozeniny a dokonce se může pyšnit třemi potomky.

Rodačka z Houstonu v Texasu se zapsala do povědomí diváků v disneyovském televizním seriálu Lizzie McGuire, kde získala hlavní roli. Obrovská sledovanost ji dostala do popředí zájmu a díky tomu vznikl i celovečerní film Italské prázdniny z roku 2003. Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat – ať už se objevila v Moderní Popelce, snímku Nikdy to nevzdávej!, romantickém filmu Pan Božský nebo třeba komedii Holky v balíku. Za postavu Kelsey v populárním seriálu Znovu 20 byla na přelomu roku 2016/2017 nominována na cenu People's Choice Awards.

Kromě herectví si vybudovala i slušnou hudební kariéru a má za sebou vydání řady desek a oblíbených singlů. V osobním životě zažila vzestupy i pády, ale po několika vztazích našla životního partnera ve zpěvákovi Matthewovi Komovi (34), který je otcem jejich dcer Banks Violet (2) a teprve sedmiměsíční Mae James, která přišla na svět v březnu letošního roku. Nejstaršího syna Lucu Cruze (9) má s bývalým manželem a hokejistou Mikem Comriem (41)

"Teď se nacházím v životě už na jiném bodě – jsem matka a manželka. Co se změnilo? Už mě nebaví, když mě lidé nazývají Lizzie McGuirovou nebo tvrdí, že to byla moje největší role, protože mi vydláždila cestu, díky které jsem získala všechny další. Rozhodně jsem z toho byla hodně frustrovaná a napadalo mě, proč nemůžu dostat šanci být někým jiným," svěřila se Hilary Duffová v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Kromě práce promluvila také o osobním životě. Sama přiznala, že snaha o první dítě se v jejích 24 letech překvapivě vůbec nesetkala s pochopením okolí. "Cítila jsem se na to, abych se stala mámou. Ale všichni mi říkali: Ach můj bože, jsi dítě, které bude mít dítě. Ale měla jsem pocit, že toho mám hodně za sebou a byla jsem zkrátka připravená se posunout někam dál – k něčemu, co pro mě bude opravdu osobní. Ale popravdě to bylo jedno z mých nejosamělejších období v životě."

Dnes je z úspěšné hvězdy teenagerovských filmů krásná matka tří dětí, která je za svoji rodinu velmi šťastná. Objevila se také v nové sedmé řadě seriálu Znovu 20, který je spojen se jménem producenta a režiséra Darrena Stara (60), jenž stojí také za úspěchem například hitu Sex ve městě.

Herečka Hilary Duffová ve filmu Moderní Popelka
Herečka Hilary Duffová ve filmu Moderní Popelka
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.