Hvězda Moderní Popelky po 17 letech: Hilary Duffová už je trojnásobná matka, která je pořád krásnější. Takhle dnes vypadá

Autor: Profimedia | Hilary Duff
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2021

Proslavila se v několika disneyovských filmech a její herecká kariéra začínala postupem času pokračovat stále úspěšnějším směrem. Hilary Duffová (34) začínala v branži už jako teenagerka v řadě romantických komedií – ztvárnila například hlavní roli Sam Montgomeryové v Moderní Popelce. Dnes už je z ní dospělá žena, která před nedávnem oslavila 34. narozeniny a dokonce se může pyšnit třemi potomky.

Rodačka z Houstonu v Texasu se zapsala do povědomí diváků v disneyovském televizním seriálu Lizzie McGuire, kde získala hlavní roli. Obrovská sledovanost ji dostala do popředí zájmu a díky tomu vznikl i celovečerní film Italské prázdniny z roku 2003. Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat – ať už se objevila v Moderní Popelce, snímku Nikdy to nevzdávej!, romantickém filmu Pan Božský nebo třeba komedii Holky v balíku. Za postavu Kelsey v populárním seriálu Znovu 20 byla na přelomu roku 2016/2017 nominována na cenu People's Choice Awards.

Kromě herectví si vybudovala i slušnou hudební kariéru a má za sebou vydání řady desek a oblíbených singlů. V osobním životě zažila vzestupy i pády, ale po několika vztazích našla životního partnera ve zpěvákovi Matthewovi Komovi (34), který je otcem jejich dcer Banks Violet (2) a teprve sedmiměsíční Mae James, která přišla na svět v březnu letošního roku. Nejstaršího syna Lucu Cruze (9) má s bývalým manželem a hokejistou Mikem Comriem (41)

"Teď se nacházím v životě už na jiném bodě – jsem matka a manželka. Co se změnilo? Už mě nebaví, když mě lidé nazývají Lizzie McGuirovou nebo tvrdí, že to byla moje největší role, protože mi vydláždila cestu, díky které jsem získala všechny další. Rozhodně jsem z toho byla hodně frustrovaná a napadalo mě, proč nemůžu dostat šanci být někým jiným," svěřila se Hilary Duffová v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Kromě práce promluvila také o osobním životě. Sama přiznala, že snaha o první dítě se v jejích 24 letech překvapivě vůbec nesetkala s pochopením okolí. "Cítila jsem se na to, abych se stala mámou. Ale všichni mi říkali: Ach můj bože, jsi dítě, které bude mít dítě. Ale měla jsem pocit, že toho mám hodně za sebou a byla jsem zkrátka připravená se posunout někam dál – k něčemu, co pro mě bude opravdu osobní. Ale popravdě to bylo jedno z mých nejosamělejších období v životě."

Dnes je z úspěšné hvězdy teenagerovských filmů krásná matka tří dětí, která je za svoji rodinu velmi šťastná. Objevila se také v nové sedmé řadě seriálu Znovu 20, který je spojen se jménem producenta a režiséra Darrena Stara (60), jenž stojí také za úspěchem například hitu Sex ve městě.

Dlouhou dobu byla přítelkyně herce Maroše Kramára (62) trochu paní »Columbová«. Ve společn...

Herečka Hilary Duffová ve filmu Moderní Popelka
Herečka Hilary Duffová ve filmu Moderní Popelka
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu